Дослідіть Танзанію за допомогою TravelPapa

Приватні гіди TravelPapa допоможуть вам вивчити Танзанію самими незабутніми способами.
Існує дуже велика кількість найрізноманітніших незвичайних, екзотичних та неймовірних подорожей, що поширюються просто по всьому світу, тому, коли прийшов час вибрати наступне місце для подорожей, іноді важко приймати рішення. У таких випадках TravelPapa пропонує вам різні цікаві туристичні пропозиції у всьому світі. Сьогодні пора подумати про Танзанію , тому що приватні екскурсоводи TravelPapa завжди готові допомогти вам вивчити Танзанію найцікавішими та незабутніми способами. Перевірте їх!

Вісім годин тривалої подорожі до знаменитої гори Кіліманджаро забезпечує всіх мандрівників ідеальною можливістю побачити цю всесвітньо відомі пам'ятки природи з власними очима, піднятися на неї, виявити найбільш захоплюючі погляди, незвичайні пейзажі та побачити всі Найближче оточення гори з вигляду пташиного польоту. Не пропустіть можливість відвідати одну з найвідоміших визначних пам'яток природи світу особисто і отримати, мабуть, самий неймовірний досвід подорожей у все життя!

Відвідайте Танзанію
(Фото приватного екскурсовода TravelPapa Amos Elias )

Тривалі прогулянки довкола 3-х годинної прогулянки по Кам'яному містечку Танзанії разом із професійним приватним екскурсоводом TravelPapa дозволяють усім іноземним гостям країни побачити місцеву культуру, звичаї та традиції з точки зору місцевих, послухати історії регіону і його історію, дивіться стародавній рабовласницький ринок, старий диспансер, будинок рантера, мальовничий старий форт та багато інших речей - вам просто потрібно запитати!

Відвідайте Танзанію

(Фото приватного путівника туристичної фірми TravelPapa Aiysha Mohammed )

П'ятихвилинний автомобільний тур разом з приватними екскурсоводами з Танзанії пропонує всім іноземним гостям країни унікальну можливість відвідати місцевий лісовий заповідник з незвичайним для європейських мандрівників флорою і фауною країни, різними дикими тваринами та птахами види, які можна легко спостерігати в їх природному середовищі існування, гуляючи навколо лісу.

Відвідайте Танзанію

(Фото приватного путівника туристичної фірми TravelPapa Aiysha Mohammed)

Через чотири години екскурсія судна виведе вас на південну частину острова Занзібар до місця, яке розташоване всього за годину від іншого популярного місцевого туристичного визначного пам'ятки - Stone Town. Програма для туру полягає у плаванні в місцевих чистих морських водах, граючи з дружними чарівними дельфінами, охолоджуючись та веселого, захоплюючись мальовничими кораловими рифами, дивовижним підводним світом Ранзанії та спостереження за прекрасним заходом сонця, який, можливо, можна побачити тільки на територія Танзанії. Поспішайте, щоб побачити всі ці красуні Занзібару та Танзанії в цілому своїми очима!

(Фото приватного путівника туристичної фірми TravelPapa Aiysha Mohammed)

Який тур вам найбільше подобався? Почніть планувати свою поїздку сьогодні і перевірте найбільш доступні авіаквитки до Танзанії за допомогою TravelPapa!

Соціальна частка

This text was translated with Google translate, read the original text here


Author: Anastasia Ciolac

Source: TravelPapa.com


More News:


My Trip

My Password Reset

To reset your password, please enter your email address below. An email containing further instructions will be immediately sent to the email address associated with your account.

To top