Відкрийте для Перу TravelPapa!

Тепер ви можете відкрити Перу найцікавішими способами з приватними гідами подорожей TravelPapa!
Завжди приємно йти на короткий відпустку після всіх цих робіт, стрес у великому місті, шуми над переповненими вулицями та звичайною рутиною. У випадку, якщо ви чекали цього відпустки дуже довго, але ви все ще ще не вирішили, куди поїхати цього разу, TravelPapa завжди буде тут, щоб допомогти вам з вашим рішенням. Сьогодні TravelPapa пропонує вам відкрити для себе Перу разом з нашими професійними приватними гідами та найцікавішими турами по всій країні.

Через чотири години автобусна екскурсія в знамените місцеве місто Ліма дозволяє всім іноземним мандрівникам ознайомитись з усіма головними визначними пам'ятками цього міста, включаючи чудову площу Сан-Мартін, мальовничу церкву Сан-Франциско, старовинний палац правління, вулицю Союзу та багато інших Речі, а потім цікаві історії про їх історію та різні цікаві моменти, надані нашим професійним приватним гіда від Перу . Вам просто потрібно запитати!

Перевірте найбільш доступні авіаквитки до Ліми.

Відкрийте Перу

Тривалі прогулянки по трьом годинах по величезному місту Арекіпа разом з приватним гідом TravelPapa дають всім мандрівникам прекрасну можливість вивчити старовинні колоніальні вулиці Арекіпи, його головну площу - Плаза де Армас, старовинні будинки та колоніальні будівлі минулого Століттями, яскравий та смачний ринок фруктів Сан Камілло, затишна пішохідна вулиця міста з усіма його крихітними кафе та ресторанами та багато інших речей, які створюють особливу атмосферу Арекіпи.

Відкрийте Перу

Це шестичасове корабельне подорож до відомого місцевого озера Тітікака надає вам ідеальну можливість побачити одну з найпопулярніших і, мабуть, найбільш впізнаваних визначних пам'яток Перу разом з його знаменитими "плаваючими островами" Уросу. Озеро Тітікака відоме у всьому світі серед усіх мандрівників, з його абсолютно чудовими краєвидами та пейзажами, мальовничим оточенням та незвичним для європейських мандрівників місцевими фаунами, які навіть іноді зустрічаються на території озера.

Відкрийте Перу

(Фото приватного екскурсовода TravelPapa Акселя Типпа)

Автомобільна екскурсія "Священна галявина" надає всім іноземним гостям країни ідеальну можливість вивчити одне з найбільш історично важливих місць країни, що представляє стародавні цивілізації Перу. Звичайно, в програму цієї екскурсії також знаходяться знамениті сайти "Пісак" та "Оллаатаітамбо", окрім приголомшливих панорамних краєвидів у всій Священній долині, які підуть протягом всього туру.

Відкрийте Перу

(Фото приватного екскурсовода TravelPapa Roland Llave )

У випадку, якщо ви прагнете повністю насолодитися своїм перебуванням в Перу і не пропустити найменшу річ, перебуваючи в країні, обов'язково треба відвідати цю тривиткову екскурсію, яка включає в себе відвідування найвідоміших і найбільш впізнаваних визначних пам'яток Країна, як дивовижна гаряча весна Санта-Тереза, старовинні руїни Мачу-Пікчу, знамениті ворота Сонця, або, як це іноді називають Уейнапіччу та багато інших речей, щорічно приваблює тисячі та тисячі іноземних мандрівників з усього світу.

Відкрийте Перу
(Фото приватного екскурсовода TravelPapa Axel Tippe)

Який тур вам найбільше подобався? Почніть планувати свої канікули сьогодні і знайдіть найдешевші авіаквитки в Перу з TravelPapa!

Соціальна частка

This text was translated with Google translate, read the original text here


Author: Anastasia Ciolac

Source: TravelPapa.com


More News:


My Trip

My Password Reset

To reset your password, please enter your email address below. An email containing further instructions will be immediately sent to the email address associated with your account.

To top