Delta Airlines представляє маршрут Атланта - Шанхай

Delta Airlines оголосила про маршрут Атланта - Шанхай
Delta

Delta оголосила про новий маршрут між Атлантою і Шанхаєм , починаючи з 2018 року. Щодня рейси буде здійснювати літак 777-200LR, що вміщає на борту 291 пасажирів. Літак має 218 місцями економ-класу, 36 місцями комфорт-класу і 37 місцями з розкладними кріслами Delta One Seats.

Авіакомпанія Delta в рамках розширення співпраці з Korean Air запустила рейс між Атлантою і Сеулом (Південна Корея). Виконавчий директор авіакомпанії стверджує, що безупинний маршрути через Тихий Океан і Китай , а також високий попит на послуги Delta, виявляться привабливою пропозицією для туристів і бізнесменів. Завдяки появі нових рейсів, авіакомпанія пропонує тепер цілодобове обслуговування в аеропорту Шанхаю Pudong International Airport.

Авіакомпанія Дельта визнана провідною світовою авіакомпанією. І поява нового прямого рейсу між Атлантою і Шанхаєм є важливим кроком у розвитку торгівлі і економіки штату Georgia. Завдяки цим маршрутом відкриються нові культурні, ділові та туристичні можливості між двома великими містами. Перший рейс Атланта - Шанхай відбудеться в червні 2018 року.

Розклад польоту Атланта - Шанхай c Delta Airlines:
рейс відправлення прибуття
DL 185 Атланта 3.00 PM Шанхай 6.50 PM (след.день)
DL 186 Шанхай 11.40 AM Атланта 2.55 PM

З TravelPapa можна купити дешеві авіаквитки в будь-яку точку світу. Також не забудьте забронювати тур або екскурсію в Китаї

Не забудьте забронювати тур або екскурсію в Атланті
Social Share

This text was translated with Google translate, read the original text here


Author: Alena Shapovalova


More News:


My Trip

My Password Reset

To reset your password, please enter your email address below. An email containing further instructions will be immediately sent to the email address associated with your account.

To top