United Airlines представляє нові маршрути

United Airlines оголосила про нові маршрути
United Airlines


Авіакомпанія United оголосила про запуск нового рейсу з Paine Field Airport (Everett) в Денвер і Сан-Франциско , починаючи з осені 2018 року. У розкладі можна буде знайти 6 щоденних рейсів.
Цей момент можна назвати історичним, так як 80 років тому саме United виконувала перший рейс з Paine Field.

За словами представників авіакомпанії, цей маршрут дасть пасажирам більше можливостей для подорожей, а також буде дуже зручним для ділових людей. Як відомо, пасажири цінують час і зручність під час перельотів, а даний рейс дозволить мандрівникам швидко дістатися до Денвера і Сан-Франциско .

Трохи раніше, в травні, Alaska Air Group повідомила про свою нову послугу. Також восени 2018 року розпочнеться пасажирське обслуговування з 9 щоденними рейсами в пункти призначення уздовж західного узбережжя від штату Орегон до Каліфорнії. У зв'язку з новими послугами, що пропонуються Alaska і United, будується новий термінал, де 2 ворота / виходу на посадку будуть обслуговувати нові маршрути.

В даний час United здійснює 36 рейсів між різними великими аеропортами в США і Tacoma International Airport (Сієтл). Завдяки введенню нових рейсів авіакомпанія зможе запропонувати більш 120 стикувальних рейсів, що допоможе збільшити пасажирський потік.

Резервуйте дешеві авіаквитки на TravelPapa і будьте в курсі останніх новин авіакомпаній.


Не забудьте забронювати захоплюючу екскурсію або тур в США San Francisco Tour guide


Social Share

This text was translated with Google translate, read the original text here


Author: Alena Shapovalova

Source: TravelPapa.com


More News:


My Trip

My Password Reset

To reset your password, please enter your email address below. An email containing further instructions will be immediately sent to the email address associated with your account.

To top