TravelPapa Przewodniki odkrywa piękno Filipiny

Filipiny to kraj, który jest ukryty pośród mórz i oceanów, a które są umieszczone na 7000 wysp (proszę sobie wyobrazić, że!).

Te podróżnych , które szukają zapierające dech w piersiach wieżowce, niezwykle piękny flory i fauny, mnóstwem egzotycznych rzeczy, pyszne dania, przyjemny klimat i ładne ośrodków pozostanie całkowicie zadowolony ze swojego wyboru!
7107 wysp, które są zainteresowane w ich własnej drodze każdego obejmują wszystkich atrakcji turystycznych, które mogą chcesz znaleźć - od licznych barów, restauracji i klubów nocnych do pojedynczych zabytków, stworzonych przez naturę.
Najbardziej częścią Filipin jest reprezentowana przez górzysty krajobraz, tak wielka liczba wulkanów jest specjalny "wizytówką" wyspy. Najwyższy punkt Filipinach jest Apo Góra, która ma wysokość około 2954 metrów!
Stolica i najciekawszym miastem Filipin jest miasto Manila, który jest również uważany za stolicę kraju. Różne muzea, park narodowy, zabytkowe kościoły i katedry, WOW Filipiny międzynarodowa wystawa, XVI wiecznej twierdzy i wiele innych atrakcji turystycznych koncentruje się właśnie w tym mieście.
Poza tym, takie rozrywki jak narty wodne, nurkowanie, parasailing, piesze wycieczki, nurkowanie, wspinaczka górska, jazda na rowerze, siatkówka, koszykówka i gry w golfa przyciągają wszystkich ich miłośników tego wspaniałego i absolutnie wielostronnego kraju.
Everyone pięć głównych rzeczy, które należy zrobić, podczas pobytu na Filipinach : iść na piknik na brzegu zdumiewająco pięknym jeziorem Cebu na wyspie Mindanao, pomyśl życzenie o 11.00 w chińskiej świątyni w mieście Cebu, oglądać prawdziwe Cockfight w jednej z okolicznych wsi, podziwiać słynne Czekolada wzgórza na wyspie Bohol, podróż w dół rzeki podziemnej w Puerto Princesa na wyspie Palawan i cieszyć sesji lokalnej masażu.
Got zainteresowany? Znajdź swój własny przewodnik na Filipinach na www.travelpapa.com/guides~~pobj !

This text was translated with Google translate, read the original text here


Author: Anastasia Ciolac

Source: TravelPapa.com/PrivateTourGuides


More News:


My Trip

My Password Reset

To reset your password, please enter your email address below. An email containing further instructions will be immediately sent to the email address associated with your account.

To top