Leć do Olimpiady 2016!

Brazylia wita gości na Igrzyskach Olimpijskich 2016 w Rio de Janeiro.

Olimpiada 2016 ma się rozpocząć i przemysłu firma lotnicza jest upewnienie się, że całe procesy logistyczne są odbędzie się zgodnie z planem.

Brazylia jest przyjazna znacznie więcej ludzi, niż to miało miejsce w Pucharze Świata 2014, nie będzie więcej i więcej regularne loty loty czarterowe. Oczekuje się, że 9,5 miliona ludzi lecieć do Brazylii na imprezę, a nie tylko w Rio będzie docelowy lot do gry, ale jak inne miasta Belo Horizonte, Brasilia, Manaus, Salvador oraz Sao Paulo.

Oczywiście, lotnisk i linie lotnicze są starannie przygotowuje się do zapewnienia wysokiej jakości usług dla swoich latających pasażerów. Lotnisko w Rio, Galeao Cargo otrzymała trzydzieści milionów dolarów na rozwój wypadków. Zamierzają ustalić Port lotniczy Rio de Janeiro-Galeão w światowym rynku jako jeden z najbardziej aktualnych i dobrze zorganizowanych bramek w Ameryce Łacińskiej.Latam Airlines, oficjalny przewoźnik na Igrzyska poczyniła duże inwestycje w tych Igrzyskach Olimpijskich 2016 (30 mln $ w przybliżeniu na lata 2014-2016). Latam Airlines z pewnością w ich częstotliwość lotów do Rio więc są pewni, że mogą transportować cały sprzęt. Ameryka Łacińska obiecuje również więcej miejsca na nogi na pokładzie swoich samolotów.

Rezerwuj bilety lotnicze do Olimpiady 2016 w Rio de Janeiro, Brazylia. Odwiedź Travelpapa.com znaleźć najlepsze ceny biletów na loty z USA do Rio .

This text was translated with Google translate, read the original text here


Author: Yana Sharkevich

Source: TravelPapa.com


More News:


My Trip

My Password Reset

To reset your password, please enter your email address below. An email containing further instructions will be immediately sent to the email address associated with your account.

To top