Kostaryka Adventure!

Podczas gdy większość krajów stolice są główną atrakcją, która przyciągnie turystów, Kostaryka to coś zupełnie innego. Przy tak wielu niesamowitych miast, aby odwiedzić i zbadać,

Podczas gdy większość krajów stolice są główną atrakcją, która przyciągnie turystów, Costa Rica jest coś zupełnie innego. Przy tak wielu niesamowitych miast do zwiedzania i odkrywania, stolica nie jest jedynym miejsce, aby zobaczyć. Stolica Kostaryki w San Jose jest największą metropolią w kraju ze zwykłymi łącznikami, w eleganckich sklepach, małych kawiarni i tradycyjnej infrastruktury Ameryki Łacińskiej. Poza tym, jednym z najczęściej odwiedzanych miast w kraju jest Monteverde, znany ze swojej niesamowitej ziplining przez chmurę las. Istnieje Platformy, długie ogony, a nawet mosty wiszące, aby dać Ci widok na góry poprzez mglisty nieba. Kostaryka jest dobrze znany ze swojej ecotouris , to nic dziwnego, że La Fortuna jest kolejnym miastem na liście muszą zobaczyć. Start do wulkanu Arenal , to miasto jest ciche i bardzo przyjazna dla użytkowników, z dużą ilością hosteli na pobyt. The Sleeping Indian, na przykład, jest ulubionym miejscem turystycznym, a niskie ceny i przyjaznym środowisku. Ponadto, nic nie przebije późną nocną podróż do aktywnego, naturalne gorące źródła! Wreszcie, Manuel Antonio sprawia, że cięcie za jedno z najlepszych miast do odwiedzenia podczas wizyty malowniczą Kostarykę. Mimo, że Park Narodowy Manuel Antonio to najmniejszy w kraju, jest to prawdopodobnie najlepszy, ponieważ jest domem dla większości krajów zagrożonych gatunków. Nie tylko jest to pełna lasów tropikalnych, ale obejmuje kilka pięknych plaż. W sumie, Kostaryka to ogromny skarb w środku Ameryki Środkowej pełen niespodzianek więcej niż to mały rozmiar może sugerować.

This text was translated with Google translate, read the original text here


Author: Flora Potapoff

Source: TravelPapa.com


More News:


My Trip

My Password Reset

To reset your password, please enter your email address below. An email containing further instructions will be immediately sent to the email address associated with your account.

To top