Wybierz Niemcy jako następny cel podróży

Pierwsze rzeczy, że Niemcy mogą być związane z są pyszne jedzenie, smaczne piwo, niesamowite krajobrazy, w tym dawnych zamków, malowniczych jezior, starych miast, wypełnionych bogatej historii, licznych ośrodków narciarskich, wielu centrów handlowych i tak dalej.

Najbardziej atrakcyjne dla podróżujący części kraju jest uważana za północna. To miejsce, gdzie można znaleźć piękne widoki na okolicę, w tym dużych pól, małych gospodarstw, górskich krajobrazów i tak dalej. Jednym z głównych miejsc docelowych w tej dziedzinie jest miasto Hamburg, który zawiera wiele zabytkowych zamków i twierdz wokół niego i ma około 40 kin w całym mieście!
Na południu Niemiec znajduje Bawaria - jeden z najbardziej popularnych części kraju, który jest również znany jako "piwo ziemi". Dokładnie w Monachium, stolicy Bawarii, jest corocznie odbywają się Oktoberfest, słynny festiwal piwa, która gromadzi tysiące zagranicznych turystów tu razem.
I, oczywiście, głównym turystycznym przeznaczenia niemiecki jest stolicą kraju, miasta Berlin, który jest uważany za jeden z najbardziej żywych stolicach europejskich, pełen radości, zabawy i wolności. Większa część z głównych zabytków niemieckich znajduje się właśnie w stolicy, w tym Brandenburgen Tor, Berlin Zoo, Berliner Dom, Budynek Reichstagu i Wyspa Muzeów.
Niemcy mają wszystkie główne atrakcje turystyczne reprezentowany przez jego zabytków historycznych, architektonicznych, kulturowych i przyrodniczych. W kraju jest raczej "compact", więc jeśli planujesz trasy na tyle dobrze, że to możliwe włączenie Alpy Bawarskie, katedr starożytne, średniowieczne zamki, muzea sztuki dawnej i współczesnej, malowniczych jezior i parków narodowych w jednym wakacje. Albo może po prostu zwrócić się do jednego z naszych niemieckich prywatnych przewodników - Finn Ballard , na przykład - wie, jak to zrobić!

This text was translated with Google translate, read the original text here


Author: Anastasia Ciolac

Source: TravelPapa.com/PrivateTourGuides


More News:


My Trip

My Password Reset

To reset your password, please enter your email address below. An email containing further instructions will be immediately sent to the email address associated with your account.

To top