Rezerwuj tanie bilety lotnicze do USA!

TAP Portugal i Ameryki JetBlue tanim oferuje obecnie loty code-share.

TAP i amerykańska firma JetBlue są obecnie zaangażowane w porozumieniu code-share jako część współpracy handlowej pomiędzy dwoma liniami lotniczymi. Taki układ zapewnia raczej dogodnych połączeń do wielu różnych punktów lotu w Stanach Zjednoczonych, oferując klientom bardzo dobre połączenia z początków lotu JetBlues męska z wylotem z Nowego Jorku JFK i odchodzenia od Boston BOS.

W związku z tym układzie, TAP Portugal można teraz dodać swój numer identyfikacyjny JetBlue lotów rozpoczynających się w Nowym Jorku JFK lub z Boston BOS do wielkiej różnorodności punktów lotu w USA - będzie to 34 kierunki lotów w sumie - z udziałem loty do Richmond i Tampa , loty do San Juan , loty do Savannah , a także przeznaczenia lotu do iz Nowego Orleanu, Detroit, Orlando, Las Vegas, pasażerowie mają teraz możliwość zarezerwować bilety lotnicze do Chicago , latać do Waszyngtonu, Los Angeles, odwiedzić San Francisco i więcej.

Ponadto, do miejsc przeznaczenia lotu z Newark i Miami, gdzie firma lotnicza ma już lot do, TAP Portugal powiększyła swoje trasy lotu w dniu 11 czerwca do Bostonu, więc teraz pasażerowie mogą zarezerwować tani bilet lotniczy do USA , od Lizbony do Bostonu, lub fly formularz tanią Lizbonę do Nowego Jorku. Te 2 nowe trasy o których mowa powyżej będzie prowadzona przez nowego samolotu Airbus A330, w wyniku rosnącego do trzydziestu ilość tygodniowych wyjazdów TAP lotów między Portugalii i Stanów Zjednoczonych .

Pasażerowie znajdą również zalety takiej umowy code-share między tymi dwoma lotniczych JetBlue, ze względu na wybitne usługi na pokładzie. Linia lotnicza ma zaszczyt zaoferować usługę, która zdobyła nagrodę zapewniając najbardziej miejsca na nogi w klasie ekonomicznej; "Fly-Fi '' do szybkiego Internetu szerokopasmowego w powietrzu; nieograniczone napoje i przekąski; TV na żywo i wiele kanałów radiowych.

This text was translated with Google translate, read the original text here


Author: Yana Sharkevich

Source: TravelPapa.com


More News:


My Trip

My Password Reset

To reset your password, please enter your email address below. An email containing further instructions will be immediately sent to the email address associated with your account.

To top