Jak zrobić wielką galerię zdjęć na TravelPapa Guides

TravelPapa Przewodniki jest doskonałym miejscem do promowania siebie jako przewodnika. Galerie są świetne możliwość zaprezentować się jako ciekawą wycieczkę przewodnika dla podróżnych.
TravelPapa Guides jest doskonałym miejscem do promowania siebie jako przewodnika . Galerie są świetne możliwość zaprezentować się jako ciekawą wycieczkę przewodnika dla podróżnych. Wasze galerie jest przedstawienie siebie, usługa jako przewodnika i swojego kraju. Obrazy są bardziej pouczające niż tysiące słów.

Otwórz konto, znaleźć opcję Galeria w pasku menu. Kliknij na galerii menu Dodaj.


Kliknij na galeriach.Kliknij na GALERII ADD.Skorzystaj z naszych porad mieć atrakcyjną galerię zdjęć na swoim profilu przewodnika .

Nazwij swoją galerię

Tytuł może być wejście dla turystów, aby otworzyć galerię.
Dobry tytuł zapowiada treść i łapie zainteresowanie podróżnych.

Sprawdź swój tytuł krótki! Najlepszym z nich jest tytuł pięć słów, to wystarczy, aby być odczytywane w 5 sekund. Jeżeli podróżujący będzie zainteresowanie, aby znaleźć więcej informacji, on / ona otworzyć galerię.
Sprawdź swój tytuł pouczające! Nikt nie będzie czytać i postara się zrozumieć bez słów pokrewnych lub zawiły. Twój tytuł powinien być w jak największym stopniu dla podróżnych.
Skupić się na kluczowych! Słowa kluczowe mogą być impulsem do otwarcia galerii. Słowa kluczowe pomagają zrozumieć cel swojej galerii: zdjęcia swoim mieście, kraju, najważniejszych punktów wycieczki.

Dodaj zdjęcia
Zdjęcia są bardzo ważne, ponieważ zdjęcia prowokować skojarzenia, podróżni mogą zdjęciu coś co on / ona może usłyszeć, zobaczyć, smak, zapach, lub czujesz przeglądania galerii. Jeśli to możliwe, należy dodać obrazy, które są nietypowe lub nieco zaskakujące dla podróżnych, coś, co może przyciągnąć uwagę i sprowokować zainteresowanie zwiedzania.

Co na rozpatrzenie:
Zdjęcia jak poprowadzić wycieczkę
Zdjęcia ze swoimi podróżujących
Autoportrety z podróżnikami
Podkreśla wycieczek (ex: muzea)
Zdjęcia krajowej żywności
Zdjęcia miasta (ex: architektura budynków)

Nie publikuje wszystkie swoje zdjęcia w jednej galerii, należy podzielić je w galeriach. Będzie miło mieć 10-15 zdjęć na galerii.

Napisz opis do zdjęć

Znasz swoje miasto, bo tam mieszkają, to organizujemy wycieczki z dnia na dzień, ale to nie znaczy, że podróżujący poznać miasto też, być może planujesz odwiedzić swoje miasto po raz pierwszy. Daj im linię jak Twoja wycieczka zostanie zorganizowana. Co planujesz je pokazać. Twój opis musi odpowiedzieć na pytania: co, kto, kiedy i gdzie.

Gdy galerii jest gotowy, trzeba zapisać go klikając na czerwony przycisk Zapisz Galley .

This text was translated with Google translate, read the original text here


Author: Oksana Gogu

Source: TravelPapa.com/PrivateTourGuides


More News:


My Trip

My Password Reset

To reset your password, please enter your email address below. An email containing further instructions will be immediately sent to the email address associated with your account.

To top