Kuba staje się popularnym celem turystycznym w regionie zachodnim.

Linie lotnicze są w walce o turystów pływających z USA na Kubę.

Niedługo potem prezydent Barack Obama ustawić nową trasę dla stosunków USA-Kuba, firma lotnicza zareagował i wiele linii lotniczych oferuje obecnie loty z USA na Kubę . Pasażerowie są teraz w stanie zarezerwować bilety lotnicze do popularnych miejsc na TravelPapa.com.

American Airlines zapewniają odlotów z miast takich jak Nowy Jork, Boston, Miami, Filadelfii, Waszyngtonie, Chicago, Atlanta, Los Angeles i wiele więcej. Lotów kończących się Cienfuegos, Holguin, Camagüey Santa Clara, Varadero, Kuba.

Co więcej, wkrótce po stwierdzeniu uruchomienia tych miejscowościach lotu American Airlines zawarła pierwszą ofertę biletów lotniczych na sprzedaż na Kubie. Na przykład, z Chicago, American Airlines sprzedają $ 298 cena lotu w obie strony na którekolwiek z tych kubańskich miast. Ten niedrogi bilety lotnicze umowa jest ważna od 7 września do 15 listopada. $ 298 Chicago - oferta Kuba jest zauważalne zmniejszenie niektórych przypadkach około 800 $ i 900 $ oryginalne bilety lotnicze American Airlines taryf, które miały w swoim systemie wkrótce po przesłaniu nowo wprowadzonych usług na Kubie.

Z drugiej strony, te trasy podróży musi być na co najmniej trzy noce lub zawierają niedzielne noce-over w podróż. Ponadto podróżny powodem lecieć do Kuby powinny być następujące: odwiedziny rodziny, oficjalna działalność rządu, działalność dziennikarska, edukacja, religia, występy publiczne i więcej.

Pasażerowie powinni również zwrócić uwagę, że w odniesieniu do kubańskich Aktywa Regulaminu Kontroli oczekuje się, że podróżujący dostarczyć dowód powodów podróży podczas rezerwacji biletów lotniczych on-line , a także wizy mogą być potrzebne, pasażerowie proszeni są o kontakt z ambasadą kubańską.

This text was translated with Google translate, read the original text here


Author: Yana Sharkevich

Source: TravelPapa.com


More News:


My Trip

My Password Reset

To reset your password, please enter your email address below. An email containing further instructions will be immediately sent to the email address associated with your account.

To top