Найкраща неповна робота для студентів - TravelPapa Locals

ЗАВЖДИ хотів заробити гроші просто для того, щоб бути дивним? У нас найзатишніша частина робочого часу для студентів!

Важко знайти хорошу добре оплачувану роботу без досвіду роботи. Коли ви студент або молода професіонала, ви продовжуєте йти від одного інтерв'ю до іншого, щоб отримати задоволення роботу. І, як ви шукаєте, ви повинні продовжувати навчатися і платити свої кредити. І, звичайно, як молода людина, вам потрібно якийсь час спілкуватися з друзями, познайомитися з новими людьми та вивчити світ.

Ми це розуміємо, і ми придумали ідею. Є мандрівники, які втомилися від усіх туристичних пасток, людей, які хочуть досліджувати місто очима тих, хто там живе. І є такі хлопці, як ти - молоді люди, які хочуть веселитися і заробляти гроші одночасно. Саме тому ми створили нову платформу TravelPapa Locals .

Найкраща неповна робота для студентів TravelPapa Locals


Хто є місцевими організаціями TravelPapa?

Найкраща неповна робота для студентів - TravelPapa Locals - Хто є місцевими жителями?

Ви коли-небудь мандрували у країні та через деякий час, проведене там, ви зрозуміли, що ви нічого не знаєте про це. Гіди показують лише обкладинку книги, і щоб відкрити її, ви повинні зустріти місцевих жителів.
Місцеві жителі TravelPapa - це люди, які хотіли б показати вам найкращі місця свого рідного міста. Вони можуть допомогти вам у письмовому та усному перекладі, і вони знають найкращі місця, щоб забратись у своєму місті.

Будь-хто може стати TravelPapa Local!

Найкраща неповна робота для студентів - TravelPapa Locals - Crowd

Вам не потрібно бути професійним гідом або досвідченим перекладачем, щоб стати TravelPapa Local . Єдине, що вам потрібно почати працювати як місцевий, - це пристрасть поділитися найбільшими моментами вашого життя з іншими людьми.
Як місцевий ви можете показати навколо свого рідного міста, допомогти іноземцям знайти вашу культуру, спілкуватися з людьми з усього світу, ділитися досвідом з мандрівниками, допомогти туристам з перекладом та інтерпретацією та багато іншого.Веселитися і заробляти гроші!

Найкраща неповна робота для студентів - TravelPapa Locals - Fun

Ви знаєте, що робить "TravelPapa Locals" найуспішнішою роботою для студентів ? Ви вирішите, скільки ви платите! Коли ви реєструєтеся як місцевий, ви отримуєте можливість встановити свою ставку за годину або вибрати опцію "безкоштовно". Ось ціна, яку подорожують, платять вам за вашу допомогу як місцеву організацію. Цей номер буде відображатися на вашій сторінці профілю.

Цікаво, що ви вирішите, кого ви хотіли б зустріти і з ким ви хотіли б вигнати. Перед зустріччю мандрівники збираються зв'язатися з вами, щоб обговорити всі деталі.Зробіть все можливе.


У вашому місті може бути багато місцевих жителів, як ви залучаєте увагу мандрівників? Перш за все, мандрівники дивляться на ваше зображення профілю. Кожен хоче милий супутник у своїй поїздці. Ваша фотографія може багато чого сказати про вас, і мандрівник хоче знати, яка людина ви раніше, ніж приїжджаєте до своєї країни. Це приносить нам наш другий пункт: Опис профілю. Розкажіть нам про вас декілька слів, про ваші пристрасті та про своє рідне місто. Ви можете описати найкращі заняття, які ви готували для людей, які відвідують вас, або ви можете просто написати про свою особистість. Ваш опис не повинен звучати як реклама, але ви повинні мати на увазі, що він визначає, скільки мандрівників з вами зв'яжеться. І останнє, але не менш важливе - ваша додаткова інформація. Коли ви реєструєте свій профіль, ви можете вибрати основні інтереси та мови, які ви говорите. Вся ця інформація буде відображатися у вашому профілі.

TravelPapa Locals - найпопулярніший спосіб зустрітися з новими людьми, веселитися та заробляти додаткові гроші. Приєднуйтесь до нас зараз !

This text was translated with Google translate, read the original text here


Author: Pavel Malisev

Source: TravelPapa.com


More News:


My Trip

My Password Reset

To reset your password, please enter your email address below. An email containing further instructions will be immediately sent to the email address associated with your account.

To top