Туристичні місця "Зоряних воєн", щоб побачити під час відпустки

TravelPapa розкрив найпопулярніші туристичні місця "Зоряних воєн" з нового фільму
Де розташована ця знаменита галактика від «Зоряних воєн»? TravelPapa показує відомі туристичні місця "Зоряних воєн" , де ви можете легко зануритися в атмосферу вашого улюбленого фільму (звичайно, вони були модифіковані багато за допомогою графічних дизайнерів, але, тим не менш, уважна аудиторія змогла помітити подібні визначні пам'ятки .

Гірські пейзажі планети "Ахх-до" знімалися точно на Skellig-Michael. У новому фільмі шанувальники можуть дізнатись більше про таємничий острів (та його милу фауну), але крім того, історія самого острова набагато цікавіше. Починаючи з VI століття, острів був заселений ченцями, які жили прямо серед місцевих скель у кам'яних печерах. У 1996 році острів був включений до списку всесвітньої спадщини ЮНЕСКО, і, як воно стало все більш популярним, уряд посилив його захист. Отже, сьогодні, якщо ви хочете відвідати знаменитий острів, ви повинні залишити заявку заздалегідь.

Туристичні місця Зоряних воєн

Абсолютно неймовірні ландшафти Салара де Уюні дійсно виглядають як вид з іншої планети. Але тим не менше, це місце можна по-справжньому вважати одним із справжніх чудес світу, так як протягом сухого сезону він виглядає як поверхня Місяця, а під час дощів ця величезна солонова рівнина перетворюється на найбільше дзеркало у всьому світі!

Туристичні місця Зоряних воєн

Хорватське місто Дубровнік вже отримало величезну популярність, завдяки "Ігор престолів" - одному з найвідоміших телевізійних шоу у світі. У новому фільмі це перетворилося на місто-казино, щось на зразок Монте-Карло в реальному житті. Власне, Дубровнік не потрібно знімати, щоб залучити мандрівників. Його старе місто з його вузькими вуличками, червоними черепичними дахами, дивовижними краєвидами і бірюзовим море щороку приваблюють тисячі і тисячі туристів з усього світу. На жаль, протягом останніх декількох років Хорватія та Дубровнік особливо занадто переповнені іноземцями, тому він навіть опинився в небезпеці виключити зі списку Світової спадщини ЮНЕСКО.

Туристичні місця Зоряних воєн

Ви визнали принаймні одне з цих місць розташування? Який вам найбільше подобається? Почніть планувати поїздку до одного з них сьогодні та відкрийте для себе найдорожчі тури та авіаквитки разом з TravelPapa!

This text was translated with Google translate, read the original text here


Author: Anastasia Ciolac

Source: TravelPapa.com


More News:


My Trip

My Password Reset

To reset your password, please enter your email address below. An email containing further instructions will be immediately sent to the email address associated with your account.

To top