Emirates Airlines jest nowy samolot

Emirates Airlines jest zaktualizowany samolot

Emirates Airlines we współpracy z Mercedes-Benz stworzył miłym dodatkiem do linii lotniczej samolotów - indywidualne kabiny.
Nowy samolot Boeing 777-300 linii znajdują się luksusowe kabiny już swój pierwszy lot.
W zeszłym miesiącu Dubai Airshow linii lotniczej Emirates wprowadziła do publicznej wiadomości jego aktualizacje, takie jak osobiste pomieszczenie dla pasażerów pierwszej klasy, jak również aktualnych zajęciach lokalizacji biznesu i gospodarki.
01 grudnia samolot zaczął się loty z Dubaju - Bruksela .

First Class:
Nowe domki w pierwszej klasie jest całkowicie zamknięta przestrzeń od podłogi do sufitu i Szerokie, komfortowe siedzisko może być rozłożona na wygodnym łóżku. Również siedzenie ma futnktsiyu „nieważkości”, stworzony dla Jeszie większy komfort dla pasażerów podczas snu. Kabiny wyposażone są w centralne wirtualnych okien, które przekazują w czasie rzeczywistym obraz z zewnątrz.

Business - klasa:
Zaktualizowane biznes - fotele klasy mają nową konstrukcję. A także wyposażone w 23-calowy telewizor LCD i minibar osobistego.

Gospodarka - Pasażerowie klasy docenią zaktualizowane wygląd i kolor schemat miejsc w kabinie. I zostaną one podane zaktualizowany system rozrywki dla podróży samolotem.

Zarezerwuj lot z TravelPapa do nowych tras
Nie zapomnij zarezerwować wycieczkę lub wyjazd do Brukseli
Nie zapomnij zarezerwować wycieczkę lub wycieczkę w Dubaju


This text was translated with Google translate, read the original text here


Author: Alena Shapovalova

Source: TravelPapa.com


More News:


My Trip

My Password Reset

To reset your password, please enter your email address below. An email containing further instructions will be immediately sent to the email address associated with your account.

To top