Specjalny konkurs TravelPapa już jest!

Czy słyszałeś już o konkursie przygotowanym specjalnie dla Ciebie przez TravelPapa?
Wszyscy uwielbiamy podróżować i wszyscy lubimy dostawać prezenty (a kto nie?). A co mogłoby być lepiej, gdyby ktoś złożył te dwie rzeczy razem? Zdecydowanie nic! W tym tygodniu TravelPapa przygotowała wyjątkowy konkurs dla wszystkich, reprezentowany przez TRZY vouchery w wysokości 100, 75 i 50 USD, jako sposób na powiedzenie dużego DZIĘKUJEMU za każdego z was, którzy już dołączyli do nas jako Lokalni.
Co jest takiego specjalnego w tym konkursie? Będziesz mógł w końcu zrealizować swój TRAVEL DREAM, używając go do rezerwacji lotu do dowolnego miejsca docelowego, o jakim kiedykolwiek marzyłeś, wraz z TravelPapa (pamiętaj, że masz zamiar zarezerwować bilety nie później niż 1 marca).
Dołączyłeś jeszcze do TravelPapa jako lokalny? Oto kroki, które należy wykonać, aby wziąć udział w naszym konkursie:
  1. Podobnie jak nasza strona na Facebooku
  2. Dołącz do nas jako LOCAL i wypełnij swój profil osobistym zdjęciem i unikalnym opisem o sobie (zajmie to tylko kilka kliknięć)
  3. Pozostaw link do swojego profilu LOKALNEGO w komentarzach do naszego postu na Konkurs w naszej Grupie na Facebooku (wystarczy kliknąć swoje zdjęcie profilowe na swoim koncie, aby uzyskać przekierowanie na stronę profilu Lokalnego)

Tak, to naprawdę TAK łatwe. W grudniu, 1 st, 2017, TravelPapa losowo wybrać trzy szczęśliwych zwycięzców, a kto wie, może będziesz jednym z nich?
Nadal nie jesteś pewien, czy TY możesz zostać "Lokalnym"? TravelPapa Locals jest dla każdego!
Wszystko czego potrzebujesz to trochę wolnego czasu i być gotowym zrobić coś fajnego. Wybierz, kogo chcesz spotkać i co chcesz zrobić. Reprezentuj najlepsze miasto i kraj, poznaj nowych przyjaciół lub ucz się języka obcego, dziel się doświadczeniami lub zarabiaj więcej, wymieniaj swoje umiejętności z innymi profesjonalistami z całego świata, takimi jak lekarze, muzycy, artyści, studenci i wielu innych. Ciesz się wraz z nowymi przyjaciółmi; imprezy sportowe, festiwale, nocne życie, zakupy, architektura, zabytki i zwiedzanie, muzea i galerie, teatry i koncerty, parki i przyroda, restauracje i piekarnie!

PS Nie zapomnij zapoznać się z Warunkami naszego Konkursu dla mieszkańców.

Konkurs specjalny


Udział społecznościowy

This text was translated with Google translate, read the original text here


Author: Anastasia Ciolac

Source: TravelPapa.com


More News:


My Trip

My Password Reset

To reset your password, please enter your email address below. An email containing further instructions will be immediately sent to the email address associated with your account.

To top