Podróż do Hiszpanii z TravelPapa!

TravelPapa dołoży wszelkich starań, aby podróż do Hiszpanii była niezapomniana.
Hiszpania jest krajem, który będzie równie interesujący dla wszystkich głównych typów przygód, począwszy od fanów starożytnej architektury, nowoczesnych budynków i zabytków, miłośników przyrody, fotografów, którzy szukają przepięknych widoków i niewiarygodnych krajobrazów oraz do doświadczonych poszukiwacze nowych przygód, którzy szukają nowych miejsc do zobaczenia. Dzisiaj TravelPapa wybrał główne miejsca podróży, które uważane są za najbardziej popularne wśród zagranicznych gości w kraju, aby podróż do Hiszpanii była naprawdę fajna i niezapomniana. Sprawdź je!

Trzygodzinna spacerowa wycieczka po wszystkich głównych ulicach stolicy Hiszpanii pozwala zagranicznym gościom zobaczyć wszystkie najważniejsze zabytki Madrytu podczas jedynego spaceru, w tym słynnego Plaza Mayor i Plaza del Sol, odwiedzając przepiękny Pałac Królewski i poczuć wyjątkową atmosferę hiszpańskiej stolicy, która może być łatwo odczuwalna nawet w najmniejszych zakątkach miasta.

Sprawdź najtańsze bilety lotnicze do Madrytu.

Podróż do Hiszpanii
(Zdjęcie prywatnego przewodnika TravelPapa Daria Mashkina )

Sześć i pół godziny długiej prywatnej podróży samochodem do hiszpańskiego miasta Almeria zapewnia wszystkim zagranicznym gościom możliwość zobaczenia najpiękniejszych widoków na hiszpańską przyrodę i zapierające dech w piersiach krajobrazy najbliższej okolicy Almerii . Trasa obejmuje zwiedzanie takich popularnych atrakcji turystycznych, jak Park Narodowy Cabo de Gata, miasto Almeria i jego starożytna forteca, wybrzeże Morza Śródziemnego, z żywymi różowymi flamingami i wiele innych rzeczy. Poza tym, będziesz miał okazję odpocząć między zabytkami, degustując pyszne dania kuchni hiszpańskiej. Musisz tylko zapytać!

Podróż do Hiszpanii
(Zdjęcie prywatnego przewodnika TravelPapa Jesus Contreras )

Czterogodzinna wycieczka po Tarragonie wraz z profesjonalnym przewodnikiem turystycznym TravelPapi daje wszystkim zagranicznym gościom kraj miłą okazję zobaczenia wszystkich najważniejszych zabytków tego pięknego hiszpańskiego miasta z punktu widzenia lokalnego, słuchania lokalnych opowieści i legendy i zwiedzanie Hiszpanii w sposób, w jaki nigdy wcześniej nie widziałeś. Wycieczka obejmuje zwiedzanie starożytnego rzymskiego okręgu, Muro Romano, Anfiteatro Romano, oglądanie przepięknych Rambla Nova, uczestniczących w Forum Romano, spacerów po przytulnych ulicach Tarragony zabawę i uzyskanie niezapomnianych wrażeń w całym życiu!

Podróż do Hiszpanii
(Zdjęcie prywatnej przewodnika TravelPapa Olgi Yatsyk )

Zwiedzanie miasta w San Sebastian trwa około dwóch godzin i zapewnia zagranicznym gościom Hiszpanię interesujące historie dotyczące tego wspaniałego miasta, jego historii, kultury i tradycji, spotkać się z miejscowym profesjonalnym przewodnikiem turystycznym i zobaczyć najciekawsze miejsca San Sebastian z lokalnym punktem widzenia, poznać lepiej miejscową hiszpańską gastronomię i najbardziej pyszne dania kuchni hiszpańskiej oraz uzyskać niewiarygodne wrażenia z pobytu w Hiszpanii.

Podróż do Hiszpanii
(Fototeka TravelPapa - przewodnik turystyczny Agustin Ciriza )

Trzy i pół godziny długiego spaceru po wszystkich głównych ulicach Sewilli wraz z hiszpańskim przewodnikiem po TravelPapa zapewni wszystkim turystom dobrą okazję zobaczenia zabytków historycznych, kulturalnych i architektonicznych miasta, w tym wspaniałej katedry i Wieża Giralda, starożytna dzielnica żydowska miasta, przepiękny Alcazar w pałacach Sewilli i wiele innych uroczych rzeczy, które czekają na podróżnych po całym tym cudownym mieście.


Sprawdź najtańsze bilety lotnicze do Sewilli.

Podróż do Hiszpanii
(Zdjęcie prywatnej przewodnika TravelPapa Alvaro Carmona )

Który kierunek podróży najbardziej Ci się podobał? Zacznij planować podróż dzisiaj i odkryć najtańsze bilety lotnicze do Hiszpanii z TravelPapa!

Udział społeczny

This text was translated with Google translate, read the original text here


Author: Anastasia Ciolac

Source: TravelPapa.com


More News:


My Trip

My Password Reset

To reset your password, please enter your email address below. An email containing further instructions will be immediately sent to the email address associated with your account.

To top