United Airlines nowe trasy

United Airlines ogłosiła nowe trasy
United Airlines


United Airlines ogłosiła uruchomienie nowej lot z Paine Field Airport (Everett) w Denver i San Francisco , od jesieni 2018 r. Harmonogram można znaleźć 6 lotów dziennie.
Punkt ten można nazwać historycznym, jak 80 lat temu, to był pierwszy lot United z Paine Field.

Według linii lotniczych, trasa ta daje pasażerom więcej możliwości podróżowania i to będzie bardzo wygodne dla osób podróżujących służbowo. Wiadomym jest, że pasażerowie cenią swój czas i komfort podczas lotu, a lot pozwoli podróżujący szybko dostać się do Denver i San Francisco .

Wcześniej, w maju, Alaska Air Group Państwo poinformowani o nowej usłudze. Również jesienią 2018 roku, aby rozpocząć obsługę pasażerską od 9 codziennych lotów do miejsc wzdłuż zachodniego wybrzeża z Oregonu do Kalifornii. W związku z nowymi usługami oferowanymi przez Alaskę i United, buduje nowy terminal, gdzie brama dwie bramy / wyjazd posłuży nowych tras.

Obecnie loty United 36 przenosi się pomiędzy różnymi głównych lotnisk w Stanach Zjednoczonych i międzynarodowego lotniska w Tacoma (Seattle). Wraz z wprowadzeniem nowych lotów przewoźnik zaoferuje ponad 120 połączenia z przesiadkami, które pomogą zwiększyć przepływ pasażerów.

Zarezerwujcie tanie loty do TravelPapa i nadążać za najnowszymi wiadomościami linii lotniczych.


Nie zapomnij zamówić ekscytującą wycieczkę lub wycieczkę w USA Przewodnik San Francisco Tour


Social Share

This text was translated with Google translate, read the original text here


Author: Alena Shapovalova

Source: TravelPapa.com


More News:


My Trip

My Password Reset

To reset your password, please enter your email address below. An email containing further instructions will be immediately sent to the email address associated with your account.

To top