Delta Airlines = комфорт пасажирів

Delta Airlines піклується про комфорт пасажирів
Delta Airlines


У цьому місяці авіакомпанія Delta встановила на спинках крісел у всіх своїх літаках екрани з розвагами Delta Studio. Віце-президент авіакомпанії стверджує, що Delta перевершує всі авіакомпанії за кількістю оснащених літаків такими екранами.

За відгуками пасажирів, які користуються послугами авіаперевізника, розвиток сфери розваг на борту літака і інвестування в неї є важливим моментом, якому необхідно приділяти увагу.

Під час перельоту пасажири можуть підключити свої електронні пристрої до Delta Studio і дивитися фільми, грати на своїх планшетах, ноутбуках або смартфонах.
Delta Airlines


В даний час розважальна програма на борту літака включає в себе більше 300 фільмів, 750 телевізійних шоу, а також 2000 пісень. Авіакомпанія співпрацює з відомими світовими кіностудіями, щоб постійно оновлювати контент Delta Studio. Тому навіть часто літаючим пасажирам не буде нудно в польоті, і вони зможуть підібрати фільм на свій смак.

Найближчим часом Delta Airlines планує додати в свій парк 250 нових літаків, оснащених всім необхідним для того, що пасажири відчували себе комфортно під час польоту. Будуть відкриті нові офіси Delta Sky Club в Сіетлі, Атланті і Денвері.

Купуйте дешеві авіаквитки з TravelPapa на авіакомпанію Delta і стежте за кіно - новинками.

Не забудьте забронювати цікаві екскурсії в Сполучених Штатах Америки


Social Share

This text was translated with Google translate, read the original text here


Author: Alena Shapovalova

Source: TravelPapa.com


More News:


My Trip

My Password Reset

To reset your password, please enter your email address below. An email containing further instructions will be immediately sent to the email address associated with your account.

To top