Iberia is 4-Star Airline

Iberia Airlines була визнана Skytrax Ranks 4-зіркового авіакомпанією
Iberia Airlines

Організація Skytrax становила рейтинг, ґрунтуючись на особливостях і якості обслуговування іспанських авіакомпаній. Рейтинг відображає якість обслуговування, сервісу, а також особистого ставлення співробітників авіакомпанії до пасажирів. У 2016 році Iberia Airlines визнана самим пунктуальним авіаперевізником в світі. Крім цього, Iberia отримала нагороду за кращі проведені зміни в авіакомпанії.
Skytrax нагородив Iberia Airlines додаткової зіркою після тритижневого всебічного аналізу компанії. 4-зірковий категорія відображає високий рівень якості, обслуговування і уваги персоналу авіакомпанії до пасажирів, як під час авіаперельотів, так і в аеропортах.
Iberia Airlines провела реорганізацію авіакомпанії, замінила більшу частину літаків, оновила крісла в кабінах бізнес і економ класів, створила преміум-економ клас для далеких авіаперельотів. Також, Iberia була першою авіакомпанією, яка оснастила свої літаки WI-FI.
На даний момент Iberia Airlines визнана кращим авіаперевізником на маршрутах між Європою і Латинською Америкою . Авіакомпанія спільно з дочірнім підприємством Iberia Express і партнером Iberia Regional / Air Nostrum здійснює близько 600 рейсів щодня.
З Travelpapa у кожного є шанс забронювати дешеві авіаперельоти на одну з кращих авіакомпаній світу.

This text was translated with Google translate, read the original text here


Author: Alena Shapovalova


More News:


My Trip

My Password Reset

To reset your password, please enter your email address below. An email containing further instructions will be immediately sent to the email address associated with your account.

To top