Disscounts na bilety lotnicze

Leć z Pegasus lub powietrza Mołdawii

Wiele linii lotniczych mają ofert promocyjnych na bilety lotnicze . Niektóre z tych linii lotniczych to: Pegasus Airlines i Air Moldova .

Pegasus oferuje zniżkę w wysokości 50% dla wszystkich miejsc i wszystkich lotów. Są oferując usługi jak transfer z lotniska (możesz wybrać samochód, który chcesz, jeden chcesz więcej), rezerwacja (można dokonać rezerwacji w najlepszych hotelach swojego przeznaczenia). Ponadto można pre-order posiłek na pokładzie (można znaleźć szeroki wybór dań, takich jak sushi, ravioli, różnych sałatek i zup) .All nich sprawi, że podróż, łatwiejsze, bardziej komfortowe i niezapomnianego.

Air Moldova począwszy od 12 września jest oferowanie swoich pasażerów rewelacyjne ceny na bilety lotnicze , począwszy od 49 euro (ze wszystkimi opłatami) do wszystkich miejsc w Europie, takich jak Barcelona , Bruksela, Heraklion, Paryż , Rzym, Wyspa Korfu i wiele innych ,
Wszystkie te oferty można znaleźć na Travelpapa.com.

Więc jeśli planujesz wakacje od 1 października do 25 marca, pospiesz się i kupić najtańsze bilety lotnicze Air Moldova lub Pegasus Airlines, ponieważ miejsc jest ograniczona.

This text was translated with Google translate, read the original text here


Author: Cristina Surdu

Source: TravelPapa.com


More News:


My Trip

My Password Reset

To reset your password, please enter your email address below. An email containing further instructions will be immediately sent to the email address associated with your account.

To top