Nowe loty miejsc docelowych!

Xiamen powietrza, Jetairfly oraz Airberlin wprowadzamy nowe kierunki lotów!

Xiamen Air planuje podłączyć Stany Zjednoczone do południowych Chinach, w tym celu będą one szybko zapewnić loty z Nowego Jorku do Fuzhou. Linia lotnicza jest szybko rozwijający się chiński przewoźnik już istniejących połączeń lotniczych pomiędzy Stanami Zjednoczonymi a Chinami. Na przykład, Xiamen Air obsługuje loty z Seattle do Shenzhen i loty z Vancouver do Xiamen.Xiamen Air uruchamia nowe połączenie lotnicze pomiędzy Nowym Jorku i Fuzhou, począwszy od 15 lutego 2017 roku W związku z tym, latające pasażerowie będą mogli zarezerwować bilety lotnicze z Nowego Jorku (JFK) do Fuzhou (FOC), działająca 3 razy w tygodniu, poniedziałek, środę i sobotę. Lot jest dostępny należy dokonać rezerwacji online na TravelPapa.com.

Belgijskie Linie Jetairfly oferują nowe loty z Miami i Orlando, które można znaleźć na TravelPapa.com.

Dziś Airberlin ogłosił nowy lot do Genewy początku listopada 14. Na razie będzie działać do 25 marca 2017. Są one oferują dogodne połączenia za pośrednictwem naszego koncentratora Düsseldorf.

Dla osób podróżujących w klasie biznes, proszę pamiętać, że Airberlin oferuje obecnie Business Class całą drogę (Intra-Europe lotów w zestawie). Rezerwuj bilety lotnicze na loty TravelPapa.com i doświadczenie Business Class do Genewy z airberlin.

This text was translated with Google translate, read the original text here


Author: Yana Sharkevich

Source: TravelPapa.com


More News:


My Trip

My Password Reset

To reset your password, please enter your email address below. An email containing further instructions will be immediately sent to the email address associated with your account.

To top