Loty z USA z Emirates

Emirates Airways zapowiadają nowe taryfy ograniczone
Emirates oferuje niesamowitą sprzedaży błysku Economy i Business Class, aby wybrać światowe cele ze wszystkich bram w USA do 29 sierpnia 2016. Klienci mogą podróżować pomiędzy 2 września 2016 a 30 kwietnia 2017. Jest to doskonała okazja dla klientów, aby doświadczyć światowej klasy usługi z tych niesamowitych taryf. Klienci będą mogli skorzystać z bezpłatnego Szofer-drive, dostęp do salonu i wiele więcej!

Oferta jest ograniczona i jest dostępny tylko dla 96 godzin, dzięki czemu pływające pasażerowie powinni zarezerwować bilety lotnicze on-line teraz znaleźć i zarezerwuj loty na TravelPapa.com!

Warunki w celu uzyskania tych opłat są następujące:
Dla klasie ekonomicznej jest klasa rezerwacyjna powinna T & X. bilety lotnicze taryfy są dostępne zarezerwować na okres od 26 sierpnia do 29 sierpnia 2016 roku termin podróży latać będzie trwać od 2 września do 2 nd od grudnia 2016 i od 9-go stycznia do 30 kwietnia 2017 roku, w dniu 14 maja lub przed tą datą, podróże muszą być wypełnione. I wreszcie, wszystkie loty są ważne dla całego świata, ze wszystkich miejsc bram USA .

Dla klasy biznes klasa rezerwacji na statkach powietrznych powinna być O. Taryfy lotnicze są dostępne zarezerwować na okres od 26 sierpnia do 29 sierpnia 2016 roku termin podróży latać będzie trwać od 2 września do 24-ego maja 2017 w dniu 31 maja lub przed tą datą, podróże muszą być wypełnione. I wreszcie, wszystkie loty powinny mieć nas bramy do wyboru miejsc.

This text was translated with Google translate, read the original text here


Author: Yana Sharkevich

Source: TravelPapa.com


More News:


My Trip

My Password Reset

To reset your password, please enter your email address below. An email containing further instructions will be immediately sent to the email address associated with your account.

To top