Loty do Chin XiamenAir!

XiamenAir, członek SkyTeam oferuje specjalne taryfy lotu.

XiamenAir są gotowi zaoferować pasażerom loty z Seattle do Shenzhen i loty z Seattle do Xiamen rozpoczynając pod $ 500 US dolarów.Xiamen Airlines MF / 731 informuje o specjalnych taryf lotniczych podróży dookoła; pasażerowie mogą zarezerwować bilety lotnicze z Seattle do Shenzhen (SZX) począwszy od $ 475,14 złotych za podróż w obie strony. Loty z Seattle do Xiamen (XMN) można znaleźć na rozruch cen na $ 485,14 złotych za podróż w obie strony. Taryfy te można znaleźć na TravelPapa.com.

Oferta jest ważna przy rezerwacji lotu wychodzącego z Seattle (SEA) od 26 września, a więc datę biletów rozpocznie się 26 września opłaty te ograniczone są dostępne tylko dla okrągłej locie podróży i są ustawione na pasażera w tym podatków państwowych i opłat. Mogą obowiązywać dodatkowe opłaty za bagaż. Ceny biletów zależą od dostępności i dodatkowym ograniczeniom i mogą nie być dostępne na wszystkich trasach podróż w obie strony.

XiamenAir jest także radością informujemy, że teraz oni przyjmować płatności za pośrednictwem systemu PayPal. Linie lotnicze już przewiduje różne rodzaje metod płatności. Zwykłe karty kredytowe, takie jak Visa, MasterCard i American Express są akceptowane.

This text was translated with Google translate, read the original text here


Author: Yana Sharkevich

Source: TravelPapa.com


More News:


My Trip

My Password Reset

To reset your password, please enter your email address below. An email containing further instructions will be immediately sent to the email address associated with your account.

To top