Więcej lotów z USA do Niemiec!

Airberlin proponuje swoim pasażerom odkryć Europę w nowych kątów oferując więcej lotów z USA do Europy niż kiedykolwiek wcześniej.
Airberlin oferuje swoich klientów do skorzystania z ich zwiększoną częstotliwością lotu lato! Od maja 2017 roku airberlin poszerzy swój program ze Stanów Zjednoczonych do Niemiec wprowadzając ulepszoną obsługę i nowe trasy lotu, na przykład teraz klienci mogą zarezerwować bilety lotnicze z Orlando do Dusseldorfu.

Airberlin planuje obsługiwać w sumie siedemdziesiąt osiem lotów tygodniowo poprzez swoją Berlinie i Düsseldorfie bramek z ośmiu ośrodków w USA - z których sześć będzie miała codzienne loty do Niemiec.

Oferując kolejne loty z USA do Niemiec airberlin zwiększa się jego podaż, która może prowadzić do spadku cen na bilety lotnicze airberlin, więc pasażerów latających regularnie z USA do Europy powinien o nich pamiętać i zastanowić rezerwując loty z airberlin na TravelPapa.com ,

Ponadto airberlin ma do zaoferowania swoim gościom indywidualne doświadczenia podróży na pokładzie i większego wyboru. Dotyczy to nie tylko elastyczne taryfy, ale także wybór opcji bezpieczeństwa. Dlatego jeszcze w tym roku airberlin będzie oferowanie klientom wartościowych Klasa Business na krótko- i średniodystansowych trasach, aby mogli cieszyć się maksymalną wygodę przez całą podróż.

I last but not least, airberlin rozszerza swoją usługę cateringową podczas lotu i wprowadza nowy produkt, airbistro. Airbistro pozwoli gościom zdecydować, co żywności i napojów, które chcieliby, aby cieszyć się na pokładzie. Pozwoli to na obsługę pokładzie zastąpić obecną koncepcję gastronomiczną na wszystkich rejsach krótko- i średniego zasięgu jeszcze w tym roku.

This text was translated with Google translate, read the original text here


Author: Yana Sharkevich

Source: TravelPapa.com


More News:


My Trip

My Password Reset

To reset your password, please enter your email address below. An email containing further instructions will be immediately sent to the email address associated with your account.

To top