Tanie bilety lotnicze i bezprzewodowy dostęp do Internetu na pokładzie.

Zarezerwowane bilety online, a będziesz miał dostęp do Internetu, nawet na pokładzie.

Jest to wiek technologii, a ludzie idą w parze z najbardziej innowacyjnych technologii. Jeśli do tej pory, gdy ludzie podróżowali samolotem, zadano zgasić całkowicie mobilny, ale teraz są w stanie uzyskać dostęp do bezprzewodowego internetu, nawet będąc na pokładzie samolotu .

Można podróżować z travelpapa.com posiadające część bezprzewodowego dostępu do Internetu na pokładzie. A linie lotnicze , które oferują takie możliwości jest Lufthansa , Aerofłot , Delta Airlines , Emirates , Finnair i więcej.

Lufthansa jest uważana za pierwszą linią lotniczą na świecie, aby zainstalować bezprzewodowy dostęp do Internetu na pokładach swoich samolotów. Pasażerowie mają dostęp do Internetu za pomocą telefonów komórkowych lub laptopów.

Jeśli do tej pory ludzie mieli ograniczony dostęp do Internetu na pokładzie samolotu, lub w tej teraz wszystko się zmieniło i każdy może uzyskać dostęp do Internetu, niezależnie od konieczności, można nawet oglądać filmy lub korzystać z bardziej zaawansowanych programów.

Travelpapa com oferuje najtańsze bilety , a będziesz miał jedne z najbardziej interesujących lotu, nie będzie miał czasu na nudę ..

This text was translated with Google translate, read the original text here


Author: Cristina Surdu

Source: TravelPapa.com


More News:


My Trip

My Password Reset

To reset your password, please enter your email address below. An email containing further instructions will be immediately sent to the email address associated with your account.

To top