5 kroków do przewodnika, aby utworzyć nową trasę

Po określeniu tematu swojej trasy, wybranej cenie i przygotował mowę - nadszedł czas, aby zaplanować trasę. Bo jak wszyscy wiedzą - prezentacja jest najważniejszą częścią twojej wyprawy i bez niego Twój trasa będzie tylko prosty wykład. Więc co należy zrobić, aby zaplanować nową trasę idealny?
  • Podaj listę obiektów - zgodnie z tematem swojej trasy należy wybrać najbardziej unikalny i ciekawy dla zabytków podróżnych, w tym obiektów zabytkowych, mosty, wieże, obiektów architektonicznych, muzeów, galerii, wystaw, pomników sztuki, archeologicznych i przyrodniczych zabytków i tak dalej.
  • Wybierz najbardziej znaczących miejsc - stawiamy istnieją dziesiątki ciekawych miejsc w Twoim mieście, które chcesz pokazać swoich zagranicznych gości, ale jako twój wycieczka ma limitu czasu, to nie jest konieczne, aby pokazać je wszystkie. Około 10-12 różnych miejsc w okolicy są zupełnie wystarczające dla 2-3 godzin podróży. Przy wyborze, polegać na ich wyjątkowość, popularność, wyrazistości i wartości informacyjnej.
  • Zaplanuj kolejność - starają się uwzględniać najwygodniejszych sposobów, aby dotrzeć do zabytków, najlepszych platform obserwacyjnych dla pięknych widoków i starają się unikać krąży wokół jak uwielbiane przez podróżnych świeże wrażenia z nowo widzianych miejsc.
  • Sprawdzić trasę - przed oferując swoim podróżnym nową trasę - idź i sprawdź to sam: zbadać ulic i placów, stan parkingową, lokalizację deptaka i tak dalej. Upewnij się, że istnieje swobodny dostęp do wszystkich zabytków, które planujesz odwiedzić i przedstawić najbardziej komfortowe miejsca dla turystów do pobytu w trakcie swojej wypowiedzi.
  • Śledź rozrządu - zachować czas i upewnić się, że nowa trasa prowadzi pod względem czasu trwania planowanej wycieczce za. Nie zapomnij, że jesteś Twoja wycieczka ma limitu czasu i nie należy przechowywać dłużej niż twoi turyści zostali obiecał.

This text was translated with Google translate, read the original text here


Author: Anastasia Ciolac

Source: TravelPapa.com/PrivateTourGuides


More News:


My Trip

My Password Reset

To reset your password, please enter your email address below. An email containing further instructions will be immediately sent to the email address associated with your account.

To top