Rezerwuj bilety lotnicze do wielu odbiorców lotu!

Wprowadzenie do głównego indonezyjskiej indonezyjskich linii lotniczych, Garuda Airlines

Postać 20 czerwca, 2016 Garuda indonezyjskie linie lotnicze rozpoczęły przyjmowanie MasterCard i Visa jako formy płatności za pośrednictwem Airlines Reporting Corporation (ARC).

Garuda Indonesia jest narodowym przewoźnikiem Indonezji, jej dumną oficjalnego przedstawiciela. Spółka lotnicza jest znana z dobrej jakości usług, cen, co oznacza, tanie bilety lotnicze na połączenia krajowe, jak i międzynarodowych portów lotniczych. Głównymi linii lotniczej zasadami są Międzynarodowe lotnisko Soekarno-Hatta (CGK) Jakarta obsługujących stolicę Indonezji i lotniska Denpasar (DPS), położonego w południowej części Bali.

Garuda Indonesia działa ponad 32 loty krajowe i 17 międzynarodowych lotów z jego flotą 89 samolotów. Jest to pierwsza linia lotnicza Indonezyjski dołączyć do sojuszu SkyTeam.

Ponadto, Garuda Indonesia planuje ekspansję międzynarodową, poprzez inwestowanie w swojej strategii dalekobieżnym. Przewoźnik uważa, że ​​wprowadzając i utrzymując długo trasach latających międzynarodowy profil Garuda będzie poprawy i Dżakarta Piasta rozprzestrzeni się jako ważnego międzynarodowego punktu tranzytowego.

Zapraszam i zarezerwować tani lot z Garuda Indonesia do połączenia krajowe i międzynarodowe na TravelPapa.com!

This text was translated with Google translate, read the original text here


Author: Yana Sharkevich

Source: TravelPapa.com


More News:


My Trip

My Password Reset

To reset your password, please enter your email address below. An email containing further instructions will be immediately sent to the email address associated with your account.

To top