Non-stop loty z Londynu do USA!

Dobra wiadomość dla pasażerów, którzy podróżują z Londynu do San Francisco / Los Angeles i vice versa.

Dobra wiadomość dla pasażerów samolotów, którzy latają z Londynu do San Francisco / Los Angeles i vice versa. Jeśli lecisz z United Airlines nie będziesz szczęśliwy, aby stwierdzić, że przedsiębiorstwo lotnicze ma zamiar dostarczyć drugą lotów dziennie dla tych miejsc.

Te loty z Londynu do San Francisco i lot powrotny z San Francisco do Londynu rozpocznie transportowania ich pasażerów October 30th, 2016. Drugi codziennie lot z Heathrow do San Francisco odejdzie na 11:40 codziennie i przybyć do 15:40 to samo dzień. Odejście z San Francisco będzie na 16:15, lądując na 09.40 następnego dnia w Londynie Heathrow.

United Airlines Boeing 787-8 zapewniają samolotów Dreamliner dla tego lotu. Samolot posiada 219 miejsc na pokładzie, 36 z nich są płaskie łóżko w klasie biznes i 183 w klasie ekonomicznej są, gdzie są fotele 70 miejsc Economy Plus z więcej miejsca na nogi i przestrzeni osobistej.

Kolejną nowością, która lotu United Airlines wprowadzają to non-stop bezpośredni lot z Londynu do Los Angeles , zostanie on będzie w lecie 2017 roku, a więc pasażerowie będą mogli zarezerwować bilety lotnicze dla tej nowej dzienne flight.This nastąpi odlot w co 11:40 codziennie, lądowanie w Los Angeles o 05:20 tego samego dnia. Odejście do lotu powrotnego będzie na 15:10, przyjazd w Londynie Heathrow na 09.40 następnego dnia.

United Airlines Boeing 787-9 zapewniają samolotów Dreamliner dla tego lotu. Samolot posiada 252 miejsc na pokładzie, 48 z nich są płaskimi miejsc w klasie biznes i 204 w klasie ekonomicznej, gdzie 88 miejsca zostaną fotele Economy Plus.

Pasażerowie mogą korzystać z tych wygodnych tras lotu przez Rezerwuj bilety lotnicze on-line na TravelPapa.com

This text was translated with Google translate, read the original text here


Author: Yana Sharkevich

Source: TravelPapa.com


More News:


My Trip

My Password Reset

To reset your password, please enter your email address below. An email containing further instructions will be immediately sent to the email address associated with your account.

To top