Společnost Qatar Airways realizuje dvoulůžkové postele v business class

Společnost Qatar Airways zavádí dvoulůžkové postele v business třídě na svých letech z Londýna do Dauhá.
Qatar Airways

Letová společnost Qatar Airways je v dnešní době považována za první, která na celém světě zavedla nové dvoulůžkové postele v obchodní třídě na trasu z Londýna do Dohá (takže pokud jste tam brzy cestovali - pamatujte to!) .

Cestující na této trase budou moci snadno změnit speciální židle, nazývané Qsuite, do pohodlných a poměrně velkých manželských postelí tím, že odstraní obrazovku, oddělí židli, aby trávili svůj let co nejpříjemnějším a příjemnějším způsobem.

Vedle toho podnikatelé ocení tuto novou implementaci, protože vzhledem k možnosti přetváření židlí bude nyní možné vytvořit zvlášť oddělenou zónu pro až čtyři lidi, například pro jednání nebo jen pro soukromé rozhovory.

Letecká společnost již přemýšlí o přidání této služby do svých letů do Paříže a New Yorku .

Naplánujte si výlety s TravelPapou tím, že najdete nejlevnější letenky do Velké Británie a Kataru , nejlepší cesty a dokonce i místních obyvatel v zemích z celého světa!

Qatar Airways

This text was translated with Google translate, read the original text here


Author: Anastasia Ciolac

Source: TravelPapa.com


More News:


My Trip

My Password Reset

To reset your password, please enter your email address below. An email containing further instructions will be immediately sent to the email address associated with your account.

To top