Podróż do Paryża na wakacje z TravelPapa!

Czy planujesz wakacje wkrótce?

W przypadku , gdy wybierasz się do Paryża, a może już pakujesz swoje torby na podróż i już sprawdziłeś najtańsze bilety lotnicze we Francji na www.travelpapa.com , wybraliśmy trzy najlepsze wycieczki po mieście specjalnie dla Ciebie , Aby Państwa pobyt jeszcze bardziej interesujący i ekscytujący, tak aby nie przegapisz czegoś w Paryżu. Sprawdź je!

Ta jednogodzinna wycieczka piesza z naszym profesjonalnym przewodnikiem pojedzie na Bazylikę Ofiar Bazyliki - wspaniałą białą bazylikę, która dominuje w paryskiej panoramę. Podczas zwiedzania zwiedzicie wszystkie główne atrakcje turystyczne w okolicy, w tym winnice Montmartre, słynne wiatraki, na zewnątrz Moulin Rouge i wiele innych atrakcji, które warto odwiedzić.
Podróż do Paryża
(Zdjęcie prywatnego przewodnika TravelPapa Patrice Brunet )

Jednogodzinna spacerowa wycieczka pokaże wiele ukrytych zakątków niesamowitego miasta Puces de St-Ouen, tętniącego życiem pchli targu w Paryżu, który dziś jest uważany za największy nie tylko we Francji , ale na całym świecie z ponad 2500 sprzedawców, dostarczając swoje towary. Różne obszary mają różne tematy z dekoracyjnych mebli, antyków tekstylnych, obrazów, ceramiki, szkła, oświetlenia, wydruków, map, odzieży vintage, biżuterii i jeszcze więcej. Pośpiesz się, aby odkryć najbardziej nieoczekiwane rzeczy i posłuchać starożytnej historii rynku w ramach tej wyjątkowej paryskiej przygody!
Podróż do Paryża
(Zdjęcie prywatnego przewodnika TravelPapa Patrice Brunet)

Zanurz się w tętniącej życiem kulturze i spektakularnym otoczeniu Paryża. Zostaniesz przywitany w hotelu, aby rozpocząć prywatną całodniową wycieczkę po lokalnym przewodniku turystycznym u boku. Warto zwiedzić legendarne zabytki francuskiej stolicy i zwiedzić architekturę miasta podczas podróży wzdłuż pięknych brzegów Sekwany do słynnej Wieży Eiffla, Luwru, katedry Notre Dame i innych. Dzięki tej jednodniowej wycieczce nie przegap okazji z Paryżu . Musisz tylko zapytać!
Podróż do Paryża

(Zdjęcie prywatnego przewodnika TravelPapa Patrice Brunet)

Zainteresowany? Sprawdź najtańsze bilety lotnicze do Paryża z TravelPapa i przygotuj się na jedną z najbardziej przyjemnych podróży w swoim życiu!

Udział społeczny
Facebook Google Świergot

This text was translated with Google translate, read the original text here


Author: Anastasia Ciolac

Source: TravelPapa.com


More News:


My Trip

My Password Reset

To reset your password, please enter your email address below. An email containing further instructions will be immediately sent to the email address associated with your account.

To top