Poznaj tajemnice Egiptu TravelPapa Guides!

Każdy zna zalety odwiedzając Egipt - które są wysokiej jakości spoczywają na wielu nadmorskich miejscowości przez cały rok, nurkowania i wiele innych znanych zabytków turystycznych, w tym najbardziej popularnych czwarty: piramid, Sfinksa świątyni w Luksorze i Doliny Królów.

Co do zasady, wszystkie mogą być one włączone do jednej wielkiej wyprawy. Ale poza tym, jest wiele ciekawych miejsc w Kairze, stolicy kraju , w tym licznych meczetów, zabytkowych budynków i największym rynkiem na Bliskim Wschodzie.
Wiele kolorowe rafy koralowe z ich licznych ryby jasnych wszystkich kolorach i rozmiarach są uważane także znanym lokalnym zwiedzanie, tak popularne, jak piramidy. Większa część gości zagranicznych pochodzi corocznie Egipcie dokładnie ze względu na spotkanie delfinów, żółwi i innych podwodnych mieszkańców.
Oto główne sześć rzeczy, które każdy powinien robić, a przebywających w Egipcie : iść na niezapomniany rejs w dół Nilu, zwiedzanie żywy podwodnego świata podczas nurkowania, zrobić zdjęcie z całym świecie znany Sfinksa, odwiedzić katakumby Kom el Shoqafa, wspiąć się na górę Synaj i znaleźć najstraszniejszych mumii w Muzeum egipskim w Kairze.
Masz już zainteresowany? Znajdź swój własny przewodnik w Egipcie za pomocą TravelPapa Guides!


This text was translated with Google translate, read the original text here


Author: Anastasia Ciolac

Source: TravelPapa.com/PrivateTourGuides


More News:


My Trip

My Password Reset

To reset your password, please enter your email address below. An email containing further instructions will be immediately sent to the email address associated with your account.

To top