Cesta do Chicaga,

Chicago, nebo jak jsem chtěl volat to "čistý New York City", je majestátní město se nachází přímo v přístavu jezera Michigan.
Chicago, nebo jak jsem chtěl volat to "čistý New York City", je majestátní město se nachází přímo v přístavu jezera Michigan. Během svého krátkého, 2-denní pobyt ve větrném městě, dala jsem si záležet, aby se v těch dobře atrakcí, že má nabídnout. Vždy, když jsem ve městě, na krátkou dobu, obvykle najdu dvoupatrový autobus, který mohu chmele na. Tyto typy autobusů kapku tě vůbec z nejznámějších atrakcí v každém velkoměstě a kruhu kolem na velmi pohodlné harmonogramu. Začali jsme náš výlet s rychlým návštěvou Navy Pier. Starý navy výcvikové základně, tato turistická atrakce má obrovský právo ruské kolo v centru něj, spolu s některými turistických obchodů, restaurací a jízdy pro malé děti (nebo dospělé, kteří jsou v centru malé děti). Také jsem se ujistit, aby svou cestu přes Adler planetárium a Shedd Aquarium , které jsou oba umístěné na Chicago Boardwalk, takže můžete vidět kompletní panorama města. Jako klišé, jak se může zdát, že je to tradice se dostat na vrchol nejvyšší budovy, když jsem na návštěvě nové město. I přesto, že Willis Tower je nejvyšší budovou v Chicagu, jsem se rozhodl navštívit John Hancock Center ($ 20 vstupné pro dospělé), kde máme 360stupňový výhled z Chicaga z 94. patra. Vzhledem k tomu, že je léto a počasí je nedotčená, jsem se ocitl upozornit na snídani a oběd v jedné z mnoha parků, které město může nabídnout. Navštívil jsem parku Millenium , stejně jako Lincoln a Grant Park. Grant Park byl můj oblíbený, protože obsahoval dech beroucí Buckinghamský fontána , která je jednou z největších kašen na celém světě. Na našem turné jsme udělali slyšet o hroznou Chicago požáru, který zničil většinu Chicaga je časné architektuře. Vzhledem k této tragédii, město pozvala více kreativní a inovativní architekty navrhnout obrovskou škálu vymetl budovy v průběhu celého města. Ve směsi s všemi moderními budovami, je tam jen vodárenská věž, která se podařilo přežít požár. Tento bit historické architektury, ztratil v moři skla a zrcadlové budov je také pohled stojí za návštěvu. A konečně, žádná cesta do Chicaga, by nebyla úplná bez rychlé focení na Cloud Gate, jinak známý jako "fazole". Je to obrovská socha vyrobená z zrcadlových kusy a obří struktura přilákala více turistů než jakékoliv jiné místo ve městě. Až do příště Chicagu!

This text was translated with Google translate, read the original text here


Author: Flora Potapoff

Source: TravelPapa.com


More News:


My Trip

My Password Reset

To reset your password, please enter your email address below. An email containing further instructions will be immediately sent to the email address associated with your account.

To top