Cestovat do Makedonie

Každý ví o nejoblíbenějších turistických destinací, ale co nejvíce ... ty neobvyklé?

Téměř celé území republiky Makedonie je pokryta četnými starověkých a středověkých historických památek a zvláštností země je nádherná příroda, která je s ním zacházet opatrně, a to, co dělá tuto zemi považovat za jeden z nejlepších evropských center pro všechny milovníci sportu - turistika, horolezectví, rafting, rybaření a tak dále. Vzhledem ke všem těmto věcem, Makedonie začne dostat poměrně populární turistickou destinací mezi turisty z celého světa.
I když je to velmi snadné dosáhnout zemi a to je považováno za dosti vyvinuté jedno, Makedonie v současné době je považován za jeden z nejvíce neprobádaných zemích Evropy se všemi svými nádhernými horami, tajemné zříceniny, malé staré vesnice, dech beroucím výhledem a tak dále ,
Mezi hlavní památky země jsou reprezentovány své historické dědictví, jehož součástí je několik starých klášterů, kostelů a pevnosti se šíří po celé zemi. Mezi další oblíbené turistické cíle v Makedonii jsou dobře známé Ohridské jezero, Národní park Mavrovo, Národní park Galichitsa, hory Vodno a jeho Millenium kříž, četné malebné makedonské vesnice a tak dále.
Každý rok spousta zajímavých akcí a zábavy se konají ve městech v zemi, včetně letního festivalu v Ohridu, Mezinárodní jazzový Fesrival, které se konalo ve Skopje, což je mimochodem hlavní město země, a tak dále.
TravelPapa Guides mají mnoho soukromých průvodců, které jsou vždy připraveni vám pomoci objevit nádherné místa a najít nějaké napínavé pohledy republice Makedonii. Zoran Stavrevski a mnoho dalších makedonských průvodci jsou připraveni sdílet ty nejlepší vzpomínky a zážitky z této jedinečné země s vámi.

This text was translated with Google translate, read the original text here


Author: Anastasia Ciolac

Source: TravelPapa.com/PrivateTourGuides


More News:


My Trip

My Password Reset

To reset your password, please enter your email address below. An email containing further instructions will be immediately sent to the email address associated with your account.

To top