5 kroků pro vodítko pro vytvoření nové trasy

Poté, co jste určili téma svého zájezdu, vybrané cenu a připravit svou řeč - je čas naplánovat trasu. Vzhledem k tomu, jak každý ví - prezentace je nejdůležitější součástí vašeho výletu a bez ní vaše turné bude jen jednoduchý přednáška. Tak co byste měli udělat, aby naplánovat svůj nový ideální trasu?
  • Určete seznam objektů - v závislosti na tématu vaší prohlídky byste měli zvolit nejvíce unikátní a zajímavé pro cestovatele památek, včetně historických objektů, mosty, věže, architektonických objektů, muzeí, galerií, výstav, uměleckých památek, archeologických a přírodních památky a tak dále.
  • Vyberte si nejvýznamnější místa - sázíme existují desítky skvělých místech ve vašem městě, které byste chtěli ukázat svým zahraničním hostům, ale jak vaše turné má časový limit, to není nutné prokázat všechny z nich. Asi 10 až 12 různá zajímavá místa jsou dost pro 2-3 hodiny cesty. Při výběru, spoléhají na své jedinečnosti, popularity, expresivita a vypovídací schopnost.
  • Plánovat pořadí - pokusí se vzít v úvahu nejvhodnější způsoby, jak dostat do pamětihodnosti, nejlepší pozorovací plošiny pro krásný výhled a snaží se vyhnout krouží kolem sebe, jako cestující milují čerstvé dojmy z nově viděných míst.
  • Zkontrolujte trasu - předtím, než nabízí svým cestujícím nové trasy - jdi a zkontrolovat sami: prozkoumat ulice a náměstí, stav Parkování je, umístění pěší zóny, a tak dále. Ujistěte se, že je tu volný přístup ke všem památkám, které mají v úmyslu navštívit a nastínit nejpohodlnější místa pro turisty, aby zůstali v průběhu svého projevu.
  • Postupujte podle načasování - udržet čas a ujistěte se, že vaše nová trasa spravuje trvání plánované exkurze je. Nezapomeňte, že jste si prohlídka má časový limit a neměli byste, aby se vaše turisté déle, než jim bylo slíbeno.

This text was translated with Google translate, read the original text here


Author: Anastasia Ciolac

Source: TravelPapa.com/PrivateTourGuides


More News:


My Trip

My Password Reset

To reset your password, please enter your email address below. An email containing further instructions will be immediately sent to the email address associated with your account.

To top