Aviakassiry TravelPapa.com připojen 24/7!

Pokud máte jakoukoliv otázku o rezervaci vstupenek na TravelPapa.com nebo související s našimi službami, můžete nás kontaktovat kdykoliv. Naše cestovní kanceláře jsou rádi zodpoví všechny vaše dotazy!

TravelPapa.com stará o své zákazníky, což je důvod, proč jsme vytvořili celou řadu možností na výběr, takže nás můžete kontaktovat kdykoliv.
"Kontaktujte nás" funkce se skládá z:

  1. Live Chat Online - Tato možnost poskytuje schopnost komunikovat s jedním z cestovních kanceláří travelpapa.com chatování. Používání chatu, budete muset zadat své jméno a otevřete dialogové okno, naše aviakassir okamžitě přijít do kontaktu s vámi. Ve veřejném chatu budete moci sledovat obraz a podrobnosti Cestovní kancelář, která je v korespondenci. Po obdržení odpovědi na všechny vaše otázky, týkající se rezervace vzduchu , dostanete možnost posoudit kvalitu služeb a aviakassira napsat komentář. Pomocí této služby, budete nám pomůže zlepšit kvalitu služeb zákazníkům.
  2. Druhou možností + 1-404-250-9422 volání přímo na naše turné agentury. Kontaktujte nás telefonicky, budete moci mluvit osobně s jedním z aviaagentov TravelPapa.com, zeptejte se na všechny vaše dotazy a mají na ně odpověď. Jsme k dispozici kdykoliv během dne.
  3. Skype - je to třetina způsob, jak nás kontaktovat. Můžete napsat nám nebo volejte na Skype a naši agenti budou rádi, aby vám pomohl. Naše skype ID: global.reservation
  4. Mail - další příležitost kontaktovat naše agenty s Vašimi dotazy. Můžete nás kontaktovat a obdržet odpověď v krátkém čase. Naše e-mailová adresa je: [email protected]
Ptejte se na našich Supermagnetů agentů a rezervovat lety s TravelPapa.com!

https://www.travelpapa.com/contacts/

This text was translated with Google translate, read the original text here


Author: Anastasia Radova

Source: TravelPapa.com


More News:


My Trip

My Password Reset

To reset your password, please enter your email address below. An email containing further instructions will be immediately sent to the email address associated with your account.

To top