Aviakassiry TravelPapa.com połączone 24/7!

Jeśli masz jakieś pytanie na temat rezerwacji biletów na TravelPapa.com lub związane z naszymi usługami, można skontaktować się z nami w każdej chwili. Nasze biura podróży chętnie odpowiemy na wszystkie pytania!

TravelPapa.com dba o swoich klientów, dlatego stworzyliśmy wiele opcji do wyboru, dzięki czemu można się z nami skontaktować w każdej chwili.
"Kontakt" funkcja składa się z:

  1. Live Chat Online - Opcja ta zapewnia możliwość komunikowania się z jednym z biur podróży TravelPapa.com czacie. Korzystanie z czatu, musisz podać swoje imię i otworzyć okno dialogowe, nasz aviakassir natychmiast przyjść z Tobą. W chacie będzie można zobaczyć obraz i dane biura podróży, który jest w korespondencji. Po otrzymaniu odpowiedzi na wszystkie pytania dotyczące rezerwacji lotniczych , dostaniesz możliwość oceny jakości usług i aviakassira napisać komentarz. Korzystanie z tej usługi, to pomoże nam poprawić jakość obsługi klienta.
  2. Druga opcja + 1-404-250-9422 zadzwoń bezpośrednio do naszego biura informacji turystycznej. Skontaktuj się z nami przez telefon, będziesz mógł porozmawiać osobiście z jednym z aviaagentov TravelPapa.com, zadać wszystkie pytania i ich odpowiedzi. Mamy dostęp w dowolnym czasie w ciągu dnia.
  3. Skype - to trzecia droga do kontaktu z nami. Możesz napisać do nas lub zadzwonić na Skype i naszych agentów chętnie pomóc. Nasz Skype ID: global.reservation
  4. Poczta - kolejna okazja do kontaktu z naszymi środkami z pytaniami. Możesz skontaktować się z nami a otrzymasz odpowiedź w ciągu krótkiego czasu. Nasz adres e-mail jest: [email protected]
Zadawania pytań do naszych Super agentów oraz zarezerwować wybrane loty z TravelPapa.com!

https://www.travelpapa.com/contacts/

This text was translated with Google translate, read the original text here


Author: Anastasia Radova

Source: TravelPapa.com


More News:


My Trip

My Password Reset

To reset your password, please enter your email address below. An email containing further instructions will be immediately sent to the email address associated with your account.

To top