Переваги екскурсії: навіщо подорожувати з приватним гіда

Ще не впевнені в перевагах екскурсії? Тоді ви обов'язково прочитайте це!
Іноді ми просто надто ліниві, і ми вважаємо за краще знаходити підготовлені і ретельно сплановані поїздки на наш наступний відпустку, ніж проводити всі дослідження самостійно. Але деякі люди в даний час ще не використовували сучасні способи подорожей і не чули про подорожі з професійними приватними гідами, відповідно до їх програм. Отже, у випадку, якщо Ви все ще не впевнені в перевагах екскурсії , TravelPapa спеціально підготувала цю статтю для вас. Перевір!
  • Персоналізоване вивчення

Перш за все, ви автоматично звільняєтесь від переповнених груп та гучних сусідів, а також постійних роздивляються розмов і питань. Крім того, ви можете слухати розповідь керівництва один на один, а не стояти на звороті натовпу, уникаючи банального монологу та запитуючи деталі, які особисто важливі саме для вас і для когось іншого.

Переваги екскурсійної поїздки

  • Імпровізація під час поїздки

Завдяки приватному довіднику ви завжди можете змінити свій маршрут, віддаючи перевагу деяким незвичайним місцям або несподіваним визначним пам'ятках на вашому шляху до вашого реального місця призначення, які, можливо, не дуже популярні серед туристів, але цікавлять саме вас, тим самим уникаючи відвідування нудний музей або відомий собор.

Переваги екскурсійної поїздки

  • Нічого не поспішай

Так, вже зрозуміло, що список вашої "обов'язкової видимості" може змінюватися під час подорожі залежно від зміни вашого настрою, погоди та інших обставин, але, крім того, ви можете слідкувати за маршрутом подорожі у власному темпі та абсолютно не треба торопіти взагалі! Це більш важливо для тих, хто любить фото- або відеозйомку, особливо з найрізноманітніших кутів. І пам'ятайте: з приватним керівництвом немає необхідності суєти або поспішати, у вас є стільки часу, скільки ви даєте собі - немає стандартних 2-3 хвилин, щоб подивитися на визначні пам'ятки, і немає "ми повинні бути там на 2.00" фраз і так далі.

Переваги екскурсійної поїздки

  • Всі найменші деталі вже заплановані для вас

Так, ви самі вирішите, чи хотіли ви відвідати цей музей, або краще піднятися на найвищу гору області, але, тим не менше, вам не треба витрачати час, плануючи всі можливі способи розваги в цьому районі. ви подорожуєте - все вже сплановано вашим приватним гідом! Просто виберіть найулюбленіші варіанти для вас і насолоджуйся своїм перебуванням в іноземній країні!

Переваги екскурсійної поїздки

І як ти думаєш? Які ще переваги екскурсій? У будь-якому разі, почніть планувати свій наступний відпустку сьогодні і дізнатись найдоступніші авіаквитки , цікаві екскурсії та приватні гіди разом з TravelPapa!

This text was translated with Google translate, read the original text here


Author: Anastasia Ciolac

Source: TravelPapa.com


More News:


My Trip

My Password Reset

To reset your password, please enter your email address below. An email containing further instructions will be immediately sent to the email address associated with your account.

To top