Nejlepší práce na částečný úvazek pro studenty - TravelPapa Locals

JEŠLI SE VYŽADOVAT PENĚŽ, JEŠTĚ, ŽE JSTE VYŠŠÍ? MÁME NEJLEPŠÍ ČÁST ČASOVÉ ÚLOHA PRO STUDENTY!

Je těžké najít dobrou dobře placenou práci bez pracovních zkušeností. Když jste student nebo mladý odborník, pokračujete v rozhovoru s druhým, abyste získali uspokojující práci. A když hledáte, musíte pokračovat ve studiu a platit své půjčky. A samozřejmě jako mladý člověk potřebujete nějaký čas na to, abyste se se svými přáteli rozloučil, setkal se s novými lidmi a prozkoumal svět.

Chápeme to a my jsme přišli s nápadem. Jsou cestující, kteří jsou unavení ze všech turistických pasti, lidé, kteří chtějí prozkoumat město očima těch, kteří tam žijí. A jsou tu kluci jako vy - mladí lidé, kteří se chtějí bavit a vydělat peníze současně. Proto jsme založili novou platformu s názvem TravelPapa Locals .

Nejlepší zaměstnání na částečný úvazek pro studenty TravelPapa Locals


Kdo jsou TravelPapa Locals?

Nejlepší zaměstnání na částečný úvazek pro studenty - Místní občané TravelPapa - Kdo jsou místní?

Cestoval jste někdy v nějaké zemi a po nějaké době, co jste tam strávil, jste pochopili, že o tom nic nevíte. Prohlídkové průvodci zobrazují pouze obálku knihy a pro její otevření se musíte setkat s místními obyvateli.
TravelPapa Locals jsou lidé, kteří by rádi vám ukázali to nejlepší z jejich rodného města. Mohou vám pomoci s překladem a tlumočení a vědí, že nejlepší místa, kde se mohou setkat ve svém městě.

Kdokoliv se může stát službou TravelPapa Local!

Nejlepší zaměstnání na částečný úvazek pro studenty - TravelPapa Locals - Crowd

Nemusíte být profesionální průvodce nebo zkušený překladatel, který by se stal TravelPapa Local . Jediná věc, kterou musíte začít pracovat jako místní, je vášeň sdílet největší chvíle svého života s ostatními lidmi.
Jako místní můžete ukázat své rodné město, pomáhat cizincům objevovat vaši kulturu, vyjíždět s lidmi z celého světa, sdílet své zkušenosti s cestujícími, pomáhat turistům s překladem a tlumočením a mnoho dalších věcí.Bavte se a vydělávejte!

Nejlepší zaměstnání na částečný úvazek pro studenty - TravelPapa Locals - Zábava

Víte, co dělá TravelPapa Locals nejschopnější práci na částečný úvazek pro studenty ? Rozhodnete se, kolik dostanete zaplaceno! Když se zaregistrujete jako Místní, máte možnost nastavit svou sazbu za hodinu nebo zvolit volbu "Bez poplatku". To je cena, kterou ti cestovatelé zaplatí za pomoc místní. Toto číslo se zobrazí na stránce profilu.

Zábava je, rozhodujete se, s kým byste se chtěli setkat a s kým byste rádi chodili. Než se setkáte, cestující vás budou kontaktovat a projednat všechny podrobnosti.Využijte co nejvíce.


Mohlo by být mnoho místních lidí ve vašem městě, jak přitahujete pozornost cestovatele? Cestující se nejprve podívají na profilový obrázek. Každý chce na svém cestě roztomilý společník. Vaše fotka vám o sobě může hodně říct a cestující by rád věděl, jaká osoba jste před příjezdem do vaší země. To nás přivádí k druhému bodu: Popis profilu. Řekni nám pár slov o tobě, o vašich vášních a o svém rodném městě. Můžete popsat ty nejlepší aktivity, které jste připravili pro lidi, kteří vás navštěvují, nebo můžete jen napsat o své osobnosti. Váš popis by neměl vypadat jako reklama, ale měli byste mít na paměti, že definuje, kolik cestujících vás bude kontaktovat. A v neposlední řadě - vaše další informace. Při registraci profilu si vyberete své hlavní zájmy a jazyky, které mluvíte. Všechny tyto informace se ve vašem profilu zobrazí.

TravelPapa Locals je nejlepším způsobem, jak poznat nové lidi, bavit se a získat další peníze. Přidejte se k nám !

This text was translated with Google translate, read the original text here


Author: Pavel Malisev

Source: TravelPapa.com


More News:


My Trip

My Password Reset

To reset your password, please enter your email address below. An email containing further instructions will be immediately sent to the email address associated with your account.

To top