Najlepsza praca w niepełnym wymiarze godzin dla studentów - miejscowi mieszkańcy TravelPapa

KIEDYKOLWIEK CHCESZ ZARABIAĆ PIENIĄDZE, BY BYĆ NIESAMOWITE? MAM NAJLEPSZĄ PRACĘ CZASOWĄ CZASOWĄ DLA STUDENTÓW!

Trudno znaleźć dobrą dobrze płatną pracę bez doświadczenia zawodowego. Kiedy jesteś studentem lub młodym profesjonalistą, przechodzisz od jednej rozmowy do drugiej, aby uzyskać satysfakcjonującą pracę. A podczas szukania musisz studiować i spłacać pożyczki. Oczywiście jako młody człowiek potrzebujesz trochę czasu, by spotkać się ze znajomymi, poznać nowych ludzi i poznać świat.

Rozumiemy to i wpadliśmy na pomysł. Są podróżnicy, którzy są zmęczeni wszystkimi pułapkami turystycznymi, ludźmi, którzy chcą zwiedzić miasto oczami tych, którzy tam mieszkają. I są tacy ludzie jak ty - młodzi ludzie, którzy chcą się dobrze bawić i zarabiać w tym samym czasie. Dlatego uruchomiliśmy nową platformę o nazwie TravelPapa Locals .

Najlepsza praca w niepełnym wymiarze godzin dla studentów TravelPapa Locals


Kim są mieszkańcy TravelPapa?

Najlepsza praca w niepełnym wymiarze godzin dla studentów - TravelPapa Locals - Kim są mieszkańcy?

Czy kiedykolwiek podróżowałeś po kraju i po pewnym czasie spędzonym tam zrozumiałeś, że nic o tym nie wiesz. Przewodnicy pokazują tylko okładkę książki, a aby ją otworzyć, musisz spotkać się z mieszkańcami.
Mieszkańcy TravelPapa to ludzie, którzy z radością pokażą Ci najlepsze z ich rodzinnego miasta. Mogą ci pomóc w tłumaczeniu i interpretacji i znają najlepsze miejsca do spędzania czasu w swoim mieście.

Każdy może zostać TravelPapa Local!

Najlepsza praca w niepełnym wymiarze godzin dla studentów - TravelPapa Locals - Crowd

Nie musisz być profesjonalnym przewodnikiem lub doświadczonym tłumaczem, aby stać się TravelPapa Local . Jedyne, czego potrzebujesz, aby zacząć pracę jako Lokalny, to pasja dzielenia się najlepszymi chwilami swojego życia z innymi ludźmi.
Jako lokalny możesz pokazać swoje miasto, pomóc obcokrajowcom odkryć Twoją kulturę, spotkać się z ludźmi z całego świata, podzielić się doświadczeniami z podróżnikami, pomóc turystom w tłumaczeniu i wiele innych rzeczy.Baw się i zarabiaj!

Najlepsza praca w niepełnym wymiarze godzin dla studentów - TravelPapa Locals - Fun

Wiesz, co sprawia, że ​​TravelPapa Locals to najfajniejsza praca dla studentów w niepełnym wymiarze godzin ? Ty decydujesz, ile zarabiasz! Kiedy rejestrujesz się jako Lokalny, masz szansę ustawić stawkę za godzinę lub wybrać opcję "Bez opłat". Tacy pasażerowie zapłacą za twoją pomoc jako Lokalny. Ten numer będzie wyświetlany na stronie Twojego profilu.

Zabawne jest to, że decydujesz, kogo chcesz spotkać i z kim chciałbyś spędzić wolny czas. Przed spotkaniem podróżni skontaktują się z Tobą, aby omówić wszystkie szczegóły.Wykorzystaj to jak najlepiej.


W twoim mieście może być wielu mieszkańców, jak przyciągasz uwagę podróżujących? Przede wszystkim podróżujący patrzą na swoje zdjęcie profilowe. Każdy chce uroczego towarzysza podróży. Twoje zdjęcie może wiele o tobie powiedzieć, a podróżny chciałby wiedzieć, kim jesteś, zanim przylecisz do swojego kraju. To prowadzi nas do naszego drugiego punktu: Opis profilu. Opowiedz nam o sobie kilka słów o swoich pasjach io swoim rodzinnym mieście. Możesz opisać najlepsze zajęcia przygotowane dla osób odwiedzających Cię lub możesz po prostu napisać o swojej osobowości. Twój opis nie powinien brzmieć jak reklama, ale należy pamiętać, że określa on, ilu podróżnych zamierza się z Tobą skontaktować. I na koniec - dodatkowe informacje. Kiedy zarejestrujesz swój profil, wybierzesz główne zainteresowania i języki, którymi mówisz. Wszystkie te informacje będą wyświetlane w twoim profilu.

TravelPapa Locals to najfajniejsza forma poznawania nowych ludzi, zabawy i zarobienia dodatkowych pieniędzy. Dołącz do nas już teraz !

This text was translated with Google translate, read the original text here


Author: Pavel Malisev

Source: TravelPapa.com


More News:


My Trip

My Password Reset

To reset your password, please enter your email address below. An email containing further instructions will be immediately sent to the email address associated with your account.

To top