Bruslení nad městem: nové zimní památky Budapešti

Bruslení nad městem: v Budapešti se právě objevil nový střešní kluziště
V případě, že jste si přečetli náš předchozí článek a najednou jste se rozhodli strávit zimní dovolenou v Maďarsku (což TravelPapa důrazně doporučuje, aby se v celé zimní sezóně celá země a zejména její hlavní město změnilo do skutečné pohádky), zde jsou některé zajímavé novinky pro vás! Dne 26. prosince se všem hostům a občanům Budapešti otevřel naprosto jedinečný kluziště umístěný přímo na střeše hotelu President. Pokud jste snívali o bruslení nad městem celý svůj život - nebojte se, tato zimní zábava bude k dispozici všem fanouškům bruslení až do samého konce sezóny.
Bruslení nad městem

Zvláštní věc na tomto kluzišti je, že Budapešť je přesným městem, které stojí za to vidět z ptačí perspektivy, díky malebným střešním krytinám, nádherné architektuře, historickým památkám, krásným domům místních katedrál a mnoha dalším věci. Představte si, že kombinujete dvě z nejzajímavějších akcí této zimy - obdivujte všechny ty krásy hlavního města zhora a užívejte si bruslení současně! Zní to skvěle, že?

Kluziště se nazývá Intermezzo Ice Terrace a je naprosto zdarma pro ty, kteří bydlí v hotelu, jinak budete muset zaplatit asi o něco méně než 4 dolary. Kluziště obecně je poměrně malý, takže může obsahovat jen asi dvacet lidí najednou. Kromě pronájmu veškerého potřebného vybavení je také možné ochutnat všechny hlavní maďarské sváteční svačiny a pokrmy, typické zimní teplé nápoje, sladkosti a mnoho dalších věcí.

Kluziště bude zavřeno 28. února, takže máte ještě spoustu času na obdivování dychtivých pohledů na Budapešť v noci s vlastními očima av případě, že se obáváte, že během svého pobytu nebudete chtít něco ujít město - privátní průvodci TravelPapa je i místní obyvatelé jsou vždy připraveni vám pomoci!

Bruslení nad městem

This text was translated with Google translate, read the original text here


Author: Anastasia Ciolac

Source: TravelPapa.com

Book Your Flight To Budapest


  • 1
  • 0
  • 0
  • Exact Dates
  • +/-1 Day
  • +/-3 Days
No flights found
No flights matching your search were found.
Please search again using the 'Flexible Dates' option, select another cabin class, or choose a different area airport.

More News:


My Trip

My Password Reset

To reset your password, please enter your email address below. An email containing further instructions will be immediately sent to the email address associated with your account.

To top