Катання над містом: нові зимові пам'ятки Будапешта

Катання на вулиці над містом: у Будапешті щойно з'явився новий каток на даху
У випадку, якщо ви прочитали нашу попередню статтю та раптом вирішили провести зимові канікули в Угорщині (про яку Стратегічна Пора рекомендує, так як протягом зимового сезону вся країна і особливо її капітал перетворюються на справжню казку), тут є кілька цікавих новини для вас! 26 грудня абсолютно унікальний каток, розташований прямо на даху готелю President, відкрився для всіх гостей та громадян Будапешта . Якщо ви мрієте про кататися над містом усе своє життя - не хвилюйтеся, ця зимова розвага буде доступна для всіх шанувальників катання на ковзанах до самого кінця сезону.
Катання на вулиці над містом

Саме особливе в цьому ковзанковому катку це те, що Будапешт - це точне місто, яке цілком варто побачити з вигляду пташиного польоту, завдяки мальовничим черепичним дахам, чудовій архітектурі, історичним пам'ятникам, красивим куполам місцевих соборів та багато інших речі Так що уявіть собі, що поєднання двох найцікавіших речей цієї зими - захоплююча цією красою столиці згори, насолоджуючись катанням одночасно! Звучить здорово, чи не так?

Катання на ковзанах називається Intermezzo Ice Terrace, і це абсолютно безкоштовно для тих, хто живе в готелі, інакше вам доведеться заплатити трохи менше, ніж 4 долари. Катання на ковзанах в цілому є досить невеликим, тому воно може включати в себе всього двадцять людей одночасно. Окрім оренди всього необхідного обладнання, можна також спробувати всі основні угорські закуски та страви, типові зимові гарячі напої, солодощі та багато іншого.

Катання на ковзанах буде закрито 28 лютого, так що у вас ще буде достатньо часу, щоб помилуватися вражаючими поглядами на Будапешт на ніч власними очима, і якщо ви боїтесь щось втратити під час вашого перебування місто - приватні гіди TravelPapa і місцеві жителі завжди готові допомогти вам!

Катання на вулиці над містом

This text was translated with Google translate, read the original text here


Author: Anastasia Ciolac

Source: TravelPapa.com

Book Your Flight To Budapest


  • 1
  • 0
  • 0
  • Exact Dates
  • +/-1 Day
  • +/-3 Days
No flights found
No flights matching your search were found.
Please search again using the 'Flexible Dates' option, select another cabin class, or choose a different area airport.

More News:


My Trip

My Password Reset

To reset your password, please enter your email address below. An email containing further instructions will be immediately sent to the email address associated with your account.

To top