Jazda na łyżwach nad miastem: nowe zimowe atrakcje Budapesztu

Jazda na łyżwach nad miastem: właśnie w Budapeszcie pojawił się nowy lodowisko na dachu
W przypadku, gdybyście przeczytali nasz poprzedni artykuł i nagle postanowili spędzić ferie zimowe na Węgrzech (które TravelPapa stanowczo zaleca, ponieważ w sezonie zimowym cały kraj, a zwłaszcza jego stolica zamieniają się w prawdziwą bajkę), oto kilka interesujących nowości dla ciebie! 26 grudnia na wszystkich gościach i mieszkańcach Budapesztu otworzyło się jedyne w swoim rodzaju lodowisko, umieszczone bezpośrednio na dachu hotelu President. Jeśli marzyłeś o jeździe na łyżwach nad miastem przez całe swoje życie - nie przejmuj się, ta zimowa rozrywka będzie dostępna dla wszystkich fanów jazdy na łyżwach do samego końca sezonu.
Jazda na łyżwach nad miastem

Szczególną cechą tego lodowiska jest to, że Budapeszt jest dokładnym miastem, które jest warte zobaczenia z lotu ptaka, ze względu na malownicze dachy, wspaniałą architekturę, zabytki, piękne kopuły lokalnych katedr i wiele innych rzeczy. Wyobraź sobie więc połączenie dwóch najbardziej ekscytujących rzeczy tej zimy - podziwiając całe piękno stolicy z góry, ciesząc się jednocześnie jazdą na łyżwach! Brzmi fajnie, prawda?

Lodowisko jest nazywane Intermezzo Ice Terrace i jest całkowicie darmowe dla tych, którzy mieszkają w hotelu, w przeciwnym wypadku trzeba będzie zapłacić mniej niż 4 USD. Lodowisko w ogóle jest dość małe, więc może obejmować tylko około dwudziestu osób w tym samym czasie. Poza wynajmem całego niezbędnego sprzętu, można również spróbować wszystkich głównych węgierskich świątecznych przekąsek i potraw, typowych zimowych gorących napojów, słodyczy i wielu innych rzeczy.

Lodowisko będzie zamknięte 28 lutego, więc nadal masz mnóstwo czasu na podziwianie zapierających dech w piersiach widoków Budapesztu nocą na własne oczy i na wypadek, gdybyś obawiał się czegoś przegapić podczas pobytu w miasto - prywatni przewodnicy TravelPapa i mieszkańcy są zawsze gotowi, aby Ci pomóc!

Jazda na łyżwach nad miastem

This text was translated with Google translate, read the original text here


Author: Anastasia Ciolac

Source: TravelPapa.com

Book Your Flight To Budapest


  • 1
  • 0
  • 0
  • Exact Dates
  • +/-1 Day
  • +/-3 Days
No flights found
No flights matching your search were found.
Please search again using the 'Flexible Dates' option, select another cabin class, or choose a different area airport.

More News:


My Trip

My Password Reset

To reset your password, please enter your email address below. An email containing further instructions will be immediately sent to the email address associated with your account.

To top