Nové cesty Maďarsko z TravelPapa!

Buďte první, kdo zkontroluje nové cesty z Maďarska z TravelPapa!
Takže jste začali přemýšlet o vaší příští dovolené a najednou jste si vzpomněli na Maďarsko a jeho nádherné památky. V případě, že vaše dovolená začíná příliš brzy a nemáte dostatek času na plánování všech nejmenších podrobností vaší cesty - TravelPapa je vždy zde, aby vám pomohla naplánovat si výlet do Maďarska nejvíce neobvyklými a jedinečnými způsoby. Podívejte se na nové výlety v Maďarsku poskytované našimi profesionálními soukromými průvodci a vyberte si nejoblíbenější turistické průvodce:

Navštivte Veszprem, starobylé město maďarských královen, které je dnes považováno za jedno z nejoblíbenějších turistických destinací Maďarska hned po jeho hlavním městě. Deset hodin dlouhá prohlídka automobilu zahrnuje všechny hlavní památky této oblasti, včetně malebné staré vesnice Tihan, zámku Veszprem, porcelánové výroby Herend, panoramatický výhled na jezero Balaton a spoustu dalších věcí, díky nimž se váš pobyt v Maďarsku naprosto nezapomenutelný jeden!

Nové cesty Maďarsko

(Fotografie soukromého turistického průvodce TravelPapy Ildiko Varga )

Osm hodin dlouhá prohlídková cesta spolu s profesionálním soukromým průvodcem TravelPapa poskytuje všem cestujícím pěknou možnost prohlédnout si nejzajímavější historická místa v zemi, jako například Katedrála v Esztergomu a Královský palác, Visegrádský středověký královský hrad, Panoramatický výhled na Dunaj a několik dalších věcí, v závislosti na vašich individuálních zájmech.

Nové zájezdy v Maďarsku

(Fotografie soukromého turistického průvodce TravelPapy Ildiko Varga)

Nejkratší prohlídka, která trvá asi šest hodin, je ideální volbou pro všechny cestovatele, kteří se těší gastronomické turistiky, protože nabízí cestujícím možnost navštívit Maďarské vinné sklepy Etyek, ochutnat četné lahodné druhy místního vína, jíst maďarskou národní kuchyni a dokonce si koupit nejoblíbenější vína, abyste se vrátili domů jako dárky pro Vaši rodinu a přátele. Tato soukromá prohlídka umožňuje seznámit se s prastarými tradicemi země, s jejími zvyky a kulturou a životním stylem místních občanů. Stačí se zeptat!

Nové zájezdy v Maďarsku
(Fotografie soukromého turistického průvodce TravelPapy Ildiko Varga)

Které turné se vám nejvíce líbilo? Začněte plánovat svou dovolenou v Budapešti dnes a objevte nejlevnější letenky do Maďarska společně s TravelPapa!

This text was translated with Google translate, read the original text here


Author: Anastasia Ciolac

Source: TravelPapa.com

Book Your Flight To Budapest


  • 1
  • 0
  • 0
  • Exact Dates
  • +/-1 Day
  • +/-3 Days
No flights found
No flights matching your search were found.
Please search again using the 'Flexible Dates' option, select another cabin class, or choose a different area airport.

More News:


My Trip

My Password Reset

To reset your password, please enter your email address below. An email containing further instructions will be immediately sent to the email address associated with your account.

To top