Нові тури Угорщини з TravelPapa!

Будьте першим, хто перевірить нові тури Угорщини з TravelPapa!
Отже, ви почали думати про свій наступний відпустку, і ви раптом згадали про Угорщину та її чудові визначні пам'ятки. У випадку, якщо ваш відпочинок починається згодом, і вам не вистачає часу для планування всіх найменших деталей вашої поїздки - TravelPapa завжди тут, щоб допомогти вам спланувати свою поїздку до Угорщини в самих незвичайних і унікальних способів. Перегляньте нові екскурсії по Угорщині , які надаються нашими професійними приватними екскурсоводами та вибирають найулюбленіший.

Відвідайте Веспрем, стародавнє місто угорських королевих, яке сьогодні вважається одним з найпопулярніших туристичних напрямків Угорщини відразу після його столиці. Тривалість автостоянки на десять годин включає в себе всі основні визначні пам'ятки цього району, включаючи мальовничу стару село Тихан, замок Веспрем, виробництво порцеляни Herend, панорамний вид на озеро Балатон та безліч інших речей, які зроблять Ваше перебування в Угорщині максимально незабутнім один!

Нові тури Угорщини

(Фото приватного путівника туристичної компанії TravelPapa Ільдіко Варга )

Восьмигодинний автомобільний тур разом із професійним приватним екскурсоводом TravelPapa дає всім мандрівникам гарну можливість побачити всі найцікавіші історичні місця країни, такі як, наприклад, Кафедральний собор Естергом та Королівський палац, Вишеградський середньовічний королівський замок, Панорамний вигляд Дунайського брусу та кілька інших речей залежно від ваших індивідуальних інтересів.

Нові тури Угорщини

(Фото приватного путівника туристичної компанії TravelPapa Ільдіко Варга)

Найкоротший тур, який триває близько шести годин, - це ідеальний вибір для всіх мандрівників, які насолоджуються гастрономічним туризмом, так як він дає мандрівникам можливість відвідати винний львів Етьек Угорщини, насолодитися численними смачними сортами місцевого вина, готуйте страви національної кухні угорської кухні та навіть купуйте найулюбленіші вина, щоб повернути додому як подарунки для своєї родини та друзів. Цей приватний тур дозволяє дізнатись більше про давні традиції країни, її звичаї та культуру та спосіб життя, якщо це місцеві жителі. Вам просто потрібно запитати!

Нові тури Угорщини
(Фото приватного путівника туристичної компанії TravelPapa Ільдіко Варга)

Який тур вам найбільше подобався? Почніть планувати відпустку в Будапешті сьогодні і знайдіть найдоступніші авіаквитки до Угорщини разом з TravelPapa!

This text was translated with Google translate, read the original text here


Author: Anastasia Ciolac

Source: TravelPapa.com

Book Your Flight To Budapest


  • 1
  • 0
  • 0
  • Exact Dates
  • +/-1 Day
  • +/-3 Days
No flights found
No flights matching your search were found.
Please search again using the 'Flexible Dates' option, select another cabin class, or choose a different area airport.

More News:


My Trip

My Password Reset

To reset your password, please enter your email address below. An email containing further instructions will be immediately sent to the email address associated with your account.

To top