Nowe wycieczki po Węgrzech z TravelPapa!

Bądź pierwszym, który sprawdzi nowe wycieczki na Węgry z TravelPapa!
Więc zaczęliście myśleć o swoich następnych wakacjach i nagle przypomnieliście sobie o Węgrzech i jego wspaniałych zabytkach. Na wypadek, gdyby Twoje wakacje zaczęły się zbyt wcześnie i nie masz wystarczająco dużo czasu na zaplanowanie najdrobniejszych szczegółów swojej podróży - TravelPapa jest zawsze tutaj, aby pomóc Ci zaplanować podróż na Węgry w najbardziej niezwykły i niepowtarzalny sposób. Sprawdź nowe wycieczki po Węgrzech , dostarczone przez naszych profesjonalnych prywatnych przewodników i wybierz swój najbardziej ulubiony:

Odwiedź Veszprem, starożytne miasto węgierskich królowych, które obecnie uważane jest za jedno z najpopularniejszych miejsc turystycznych na Węgrzech zaraz po stolicy. Dziesięciogodzinna wycieczka samochodem obejmuje wszystkie główne atrakcje tego regionu, w tym malowniczą wioskę Tihan, zamek Veszprem, produkcję porcelany Herend, panoramiczny widok na jezioro Balaton i wiele innych rzeczy, które sprawią, że pobyt na Węgrzech będzie niezapomniany. jeden!

Nowe wycieczki po Węgrzech

(Zdjęcie prywatnego przewodnika TravelPapa Ildiko Varga )

8-godzinna wycieczka samochodowa wraz z profesjonalnym prywatnym przewodnikiem TravelPapa zapewnia wszystkim podróżnym przyjemną możliwość zobaczenia wszystkich najciekawszych historycznych miejsc w kraju, takich jak na przykład Katedra i Zamek Królewski w Esztergom, Średniowieczny Zamek Królewski Wyszehradzki, Zakątek Dunaju panoramiczny widok i kilka innych rzeczy, w zależności od indywidualnych zainteresowań.

Nowe wycieczki po Węgrzech

(Zdjęcie prywatnego przewodnika TravelPapa Ildiko Varga)

Najkrótsza trasa, która trwa około sześciu godzin, to idealny wybór dla wszystkich turystów, korzystających z gastronomicznej turystyki, ponieważ zapewnia podróżnym możliwość odwiedzenia piwnic z wyrobami Etyek na Węgrzech, skosztowania licznych pysznych lokalnych win, zjadaj węgierską kuchnię narodową, a nawet kupuj najbardziej ulubione wina, aby przywieźć je do domu jako prezenty dla rodziny i przyjaciół. Ta prywatna wycieczka pozwala dowiedzieć się więcej o starożytnych tradycjach tego kraju, jego obyczajach i kulturze oraz o stylu życia mieszkańców. Musisz tylko zapytać!

Nowe wycieczki po Węgrzech
(Zdjęcie prywatnego przewodnika TravelPapa Ildiko Varga)

Którą trasę najbardziej lubisz? Zacznij planować wakacje w Budapeszcie już dziś i odkryj najtańsze bilety lotnicze na Węgry razem z TravelPapa!

This text was translated with Google translate, read the original text here


Author: Anastasia Ciolac

Source: TravelPapa.com

Book Your Flight To Budapest


  • 1
  • 0
  • 0
  • Exact Dates
  • +/-1 Day
  • +/-3 Days
No flights found
No flights matching your search were found.
Please search again using the 'Flexible Dates' option, select another cabin class, or choose a different area airport.

More News:


My Trip

My Password Reset

To reset your password, please enter your email address below. An email containing further instructions will be immediately sent to the email address associated with your account.

To top