Pražský průvodce: nejkrásnější kavárny a obchody se suvenýry

Cozyest Prague Travel Guide od TravelPapa!
Už víte o slavném místním Karlově mostě, ale vsadili jsme se, že ještě nevíte, kde najdete nejkrásnější místní kávu a nejmodernější obchody se suvenýry ve městě.

Praha je úžasné město s nádhernou architekturou, bohatou historií a kulturou. Lidé, kteří začínají v poslední době cestovat stále více a více, jsou však unaveni chodit po klasických turistických trasách, neformálních restauracích a typických prodejnách se suvenýry s podobným zbožím. Proto společnost TravelPapa připravila tento průvodce Prahou mezi nejčistší kavárny, designerské obchody a obchody se suvenýry, o kterých jste ještě neslyšeli. Zkontroluj je!


  • BOHO VINTAGE CAFE A STORE

To je přesné místo, které byste rád uchovávali v tajnosti, abyste byli jediní, kdo obdivovali ohromující krásu Prahy přímo přes velká okna této autentické kavárny. Ale příjemný interiér, uklidňující atmosféra, lahodný mrkvový koláč a zajímavé knihy, tam je naprosto jedinečný obchod se suvenýry, kde najdete zcela nevšední dárky, které můžete vrátit domů své rodině a přátelům, a to od vinobraní a krásného ruční práce.

Pražský průvodce


  • KÁVOVÉ POKOJE PRAHA

Toto jedno z nejatraktivnějších pražských lokalit může být opravdu považováno za jedno z nejlepších míst, kde můžete začít s poznáváním moderních částí města. Jednou z nejvíce jedinečných místních ulic takového druhu je ulice Vinohrady, která je zcela pokryta moderními budovami, uměleckými předměty a nádhernými obytnými domy.


Pražský průvodce

  • TRICAFE

Jedinečné místo, které je zcela nečekané najít v srdci Prahy, protože se značně liší od většiny místních turistických míst, které slouží pouze tradičním českým občerstvením a slavným místním pivem, jejím mottem je "Kávové záležitosti" a jeho majitel je zkušený cestovatel a profesionální fotograf, který je vždy připraven setkávat a pozdravit návštěvníky, vyprávět jim o Praze, nejlepších místech a nejvíce neprozkoumaných místních trasách.

Pražský průvodce


  • PRAGTIQUE

Jen malý místní obchod se suvenýry, který je určen těm cestovatelům, kteří jsou již unaveni z typických dárků, které se z české republiky vrátí pro své rodiny a přátele, jako jsou například slavné trička "I love Prague", plastové magnety pro ledničku a tak dále. Název místa se skládá ze dvou slov: "Praha" a "butik", který říká o jedinečnosti místního zboží a skutečnosti, že jsou všechny ručně vyráběné, což je v pohodě.

Pražský průvodce

Máte rádi návštěvu neprozkoumaných míst nebo jste více oblíbenými turistickými cestami? V obou případech, pokud si stále nejste jisti, jak spravovat návštěvu všech, TravelPapa vám pomůže! Najděte nejlevnější letenky do České republiky a naplánujte si výlet do nejmenších detailů s místními cestujícími TravelPapa a soukromými průvodci!

This text was translated with Google translate, read the original text here


Author: Anastasia Ciolac

Source: TravelPapa.com


More News:


My Trip

My Password Reset

To reset your password, please enter your email address below. An email containing further instructions will be immediately sent to the email address associated with your account.

To top