Туристичний довідник у Празі: найгучніші кафе та сувенірні магазини

Найкращий туристичний путівник у Празі від TravelPapa!
Ви вже знаєте про знаменитий місцевий Карлів міст, але ми покладаємося на тому, що ви ще не знаєте, де знайти найбільш смачні місцеві кавові та найгучніші сувенірні магазини міста.

Прага - дивовижне місто з прекрасною архітектурою, багатими історією та культурою. Але оскільки люди в останній час починають подорожувати все більше, вони втомилися від прогулянок по класичних туристичних маршрутах, ресторанах і звичайних сувенірних магазинах з подібними товарами. Саме тому TravelPapa підготував цей туристичний довідник у Празі серед найбільш приємних кав'ярень, дизайнерських магазинів та сувенірних магазинів, про які ви ще не чули. Перевірте їх!


  • BOHO VINTAGE CAFE AND STORE

Це точне місце, яке ви хотіли б зберігати в таємниці, щоб ви могли бути єдиними, щоб помилуватися прекрасною красою Праги прямо через великі вікна цього справжнього кафе. Але приємний інтер'єр, заспокійлива атмосфера, смачний морквяний пиріг та цікаві книги, тут є абсолютно унікальний сувенірний магазин, де ви можете знайти цілком незвичайні подарунки, щоб повернути додому до своєї родини та друзів, починаючи від урожаю одягу та красивого ручної роботи

Туристичний довідник у Празі


  • COFFEE ROOM PRAGUE

Це одне з найбільш нетипових місць Праги може бути по праву вважається одним з найкращих місць, щоб почати знайомство з сучасними частинами міста. Одна з найбільш унікальних вуличок такого роду представлена ​​вулицею Віноградів, яка повністю покрита сучасними будівлями, предметами мистецтва та чудовими житловими будинками.


Туристичний довідник у Празі

  • TRICAFE

Це унікальне місце, яке абсолютно несподівано знаходить у самому серці Праги, оскільки воно відрізняється від більшості місцевих туристичних місць, обслуговуючи лише традиційні чеські закуски та знамените місцеве пиво, девізом якого є "Coffee Matters" та його власник досвідченого мандрівника та професійного фотографа, який завжди готовий зустрітися та вітати відвідувачів, розповідаючи їм про Прагу, її найкращі місця та найнеобхідніші місцеві маршрути.

Туристичний довідник у Празі


  • ПРАГТИКА

Тільки крихітний місцевий магазин сувенірів, призначений для тих мандрівників, які вже втомилися від типових подарунків, щоб повернути додому з Чехії для своїх рідних та близьких, як, наприклад, відомі «Я люблю Прага» футболки, пластикові магніти для холодильника і так далі. Назва місця складається з двох слів: "Прага" та "Бутік", яка говорить про унікальність місцевих товарів і про те, що вони всі ручної роботи, що круто.

Туристичний довідник у Празі

Вам подобається відвідувати нерозвідані місця чи ви більше в популярних туристичних маршрутах? У обох випадках, якщо ви все ще не впевнені, як управляти відвідуванням всіх з них, TravelPapa знає, як вам допомогти! Знайдіть найдешевші авіаквитки до Чехії та планую свою подорож найменшими деталями з місцевих жителів TravelPapa та приватних гідів!

This text was translated with Google translate, read the original text here


Author: Anastasia Ciolac

Source: TravelPapa.com


More News:


My Trip

My Password Reset

To reset your password, please enter your email address below. An email containing further instructions will be immediately sent to the email address associated with your account.

To top