Przewodnik po Pradze: najprzyjemniejsze kawiarnie i sklepy z pamiątkami

Coziest Prague przewodnik turystyczny z TravelPapa!
Wiesz już o słynnym lokalnym Mostu Karola, ale założymy, że nie wiesz jeszcze, gdzie znaleźć najsmaczniejszą lokalną kawę i najprzyjemniejsze sklepy z pamiątkami w mieście.

Praga to niesamowite miasto ze wspaniałą architekturą, bogatą historią i kulturą. Ale ponieważ ludzie zaczynają podróżować coraz bardziej w ostatnim czasie, zaczynają odczuwać zmęczenie chodząc po klasycznych szlakach turystycznych, zwyczajnych restauracjach i typowych sklepach z pamiątkami z podobnymi towarami. Dlatego TravelPapa przygotowała ten przewodnik turystyczny po Pradze wśród najprzystojniejszych kawiarni, sklepów projektantów i sklepów z pamiątkami, o których jeszcze nie słyszeliście. Sprawdź je!


  • KAWIARNIA I SKLEP BOHO VINTAGE

To jest dokładnie to miejsce, które chciałbyś zachować w sekrecie, abyś był jedynym, który podziwia oszałamiające piękno Pragi prosto przez duże okna tej autentycznej kawiarni. Ale przyjemne wnętrze, uspokajająca atmosfera, pyszna marchewka i ciekawe książki, jest tam absolutnie wyjątkowy sklep z pamiątkami, w którym można znaleźć niecodzienne prezenty, które można przywieźć z powrotem do domu do rodziny i znajomych, począwszy od ubrań w stylu vintage i pięknych ręcznie robione rzeczy.

Przewodnik po Pradze


  • PRAGA KAWOWA

To jedno z najbardziej nietypowych miejsc w Pradze może być uważane za jedno z najlepszych miejsc na rozpoczęcie znajomości z nowoczesnymi częściami miasta. Jedną z najbardziej wyjątkowych lokalnych ulic tego typu jest ulica Vinohrady, która jest całkowicie pokryta nowoczesnymi budynkami, obiektami sztuki i wspaniałymi domami mieszkalnymi.


Przewodnik po Pradze

  • TRICAFE

Wyjątkowe miejsce, które jest dość niespodziewane w sercu Pragi, ponieważ różni się bardzo od większości lokalnych miejsc turystycznych, serwujących wyłącznie tradycyjne czeskie przekąski i słynne lokalne piwo, ponieważ jego dewizą jest "Coffee Matters" i jego Właściciel to doświadczony podróżnik i profesjonalny fotograf, który zawsze jest gotowy spotkać się i pozdrowić odwiedzających, opowiadając o Pradze, jej najlepszych miejscach i niezbadanych lokalnych trasach.

Przewodnik po Pradze


  • PRAGTIQUE

Tylko mały lokalny sklep z pamiątkami, przeznaczony dla podróżujących, którzy już są zmęczeni typowymi prezentami, aby przywieźć je z Czech do swoich rodzin i przyjaciół, np. Słynne koszulki "I love Prague", plastikowe magnesy do lodówki i tak dalej. Nazwa tego miejsca składa się z dwóch słów: "Praga" i "butik", które mówią o wyjątkowości lokalnych towarów oraz o tym, że wszystkie są wykonane ręcznie, co jest fajne.

Przewodnik po Pradze

Czy lubisz odwiedzać niezbadane miejsca, czy bardziej interesujesz się popularnymi szlakami turystycznymi? W obu przypadkach, jeśli nadal nie wiesz, jak zarządzać odwiedzaniem ich wszystkich, TravelPapa wie, jak Ci pomóc! Odkryj najtańsze bilety lotnicze do Czech i zaplanuj swoją podróż w najdrobniejszych szczegółach dzięki miejscowym podróżnikom TravelPapa i prywatnym przewodnikom!

This text was translated with Google translate, read the original text here


Author: Anastasia Ciolac

Source: TravelPapa.com


More News:


My Trip

My Password Reset

To reset your password, please enter your email address below. An email containing further instructions will be immediately sent to the email address associated with your account.

To top