Nejlepší lyžařské střediska v Evropě

Hledáte nejlepší lyžařské středisko pro vaši příští dovolenou?

Nezáleží na tom, jestli jste profesionální lyžař nebo amatér, který chce právě trávit svou příští dovolenou v horách. Chcete mít nejlepší zkušenost možná! Proto TravelPapa sbírala pro vás nejlepší lyžařská střediska v Evropě. Ale co je důležitější, najdete na našich webových stránkách levné letenky a letenky do kteréhokoli z těchto středisek.

Val Thorens, Francie

Nejlepší lyžařské střediska Val Thorens
Val Thorens, Francie © Topflight

Val Thorens je známý jako nejvyšší lyžařské středisko v Evropě. A mnoho let se považuje za jedno z nejlepších středisek pro svou rozvinutou infrastrukturu a úchvatné sjezdovky. Lyžařská sezóna se otevře v listopadu a trvá do začátku května. Vzhledem ke své výšce má lyžařské středisko mnoho různých sjezdovek pro lyžaře různých úrovní. To znamená, že můžete navštívit Val Thorens sami, s přáteli nebo se svou rodinou. Středisko má spoustu aktivit, které nabízí. Kromě lyžování a snowboardingu můžete jet na sněžnicích s rodinou, nebo můžete navštívit nejvyšší přehlídku ledovců v Evropě, nebo byste rádi s kamarády zkontrolovali Ice-Karting. Také existuje mnoho hudebních koncertů, párty a dokonce i kina.

Nenechte si ujít příležitost vystoupit na nejlepším lyžařském středisku v Evropě - Val Thorens, podívejte se na nejlepší letové nabídky na nejbližší letiště.


St. Anton, Rakousko

Nejlepší lyžařské středisko St Anton
St. Anton, Rakousko © Alpineworld

Jakmile se stalo hostitelem světového šampionátu a nyní je toto krásné lyžařské středisko známé svou jedinečnou atmosférou. St. Anton je městečko, které láká turisty z celého světa. Profesionální a středně pokročilí lyžařští nadšenci oceňují pohostinnost místních obyvatel a krásné zasněžené výhledy. Město také slouží jako rekreační středisko v létě! Má všechny druhy služeb pro vaši perfektní dovolenou.

Přidejte svatého Anton do seznamu vaček a navštívte ho na příští dovolenou. A nezapomeňte, že TravelPapa má nejlepší letenky do Rakouska.


Zermatt, Švýcarsko

Nejlepší lyžařské střediska Zermatt
Zermatt, Švýcarsko © Andrey Omelyanchuk

Švýcarsko má jednu z nejdelších lyžařských sezón na světě. To znamená, že můžete navštívit Zermatt i v červenci a užijte si všechny zasněžené aktivity. Toto lyžařské středisko je známé svou tradiční alpskou atmosférou a úžasnými svahy. Zermatt je bezbariérová zóna a dělá toto město velmi útulné. Pokud jste hledali perfektní švýcarskou dovolenou, musíte navštívit toto okouzlující lyžařské středisko. Kromě lyžování a snowboardingu je toto místo velmi oblíbené mezi turisty. Více než 400 kilometrů turistických tras přitahuje každý rok tisíce turistů.

Chcete-li navštívit Zermatt v této sezóně, nenechte si ujít naše nejlepší nabídky letenek .


Cortina d'Ampezzo, Itálie

Nejlepší lyžařské střediska Cortina dAmprez.jpg
Cortina d'Ampezzo, Itálie © Expedia

Je to nutná návštěva všech zimních aktivních turistů. Lyžařské středisko se stalo tak populární po zimních olympijských hrách v roce 1956. Zajímavější je skutečnost, že toto město je jen dvě hodiny od Benátek. Což znamená, že ji můžete navštívit na cestě do vašeho lyžařského střediska. Tato místa jsou tak krásná, že se objevují v několika hollywoodských filmech.

Ujistěte se, že Cortina d'Amprezzo je vaše další prázdninová destinace. A pokud hledáte levné letenky do Itálie, dostali jsme vás !


To jsou naše nejlepší tipy pro Nejlepší lyžařské střediska v Evropě . Který z nich byste chtěli navštívit?
This text was translated with Google translate, read the original text here


Author: Pavel Malisev

Source: TravelPapa.com


More News:


My Trip

My Password Reset

To reset your password, please enter your email address below. An email containing further instructions will be immediately sent to the email address associated with your account.

To top