Кращі гірськолижні курорти Європи

Шукаєте найкращі гірськолижні курорти для наступного відпустки?

Неважливо, ви професійний лижник або любитель, який просто хоче провести свій наступний відпустку в горах. Ви хочете отримати найкращий досвід! Саме тому TravelPapa зібрала для вас найкращі гірськолижні курорти Європи. Але що важливіше, ви можете знайти дешеві авіаквитки та авіаквитки на будь-який з цих гірськолижних курортів на нашому сайті .

Валь Торанс, Франція

Кращі гірськолижні курорти Валь Торанс
Валь Торанс, Франція © Topflight

Валь Торанс відомий як найвищий гірськолижний курорт Європи. І багато років він вважається одним з кращих курортів для своєї добре розвиненої інфраструктури та захоплюючих схилів. Лижний сезон відкривається в листопаді і триває до початку травня. Через його висоту цей гірськолижний курорт має безліч різних схилів для лижників різного рівня. Це означає, що Ви можете відвідати Валь Торанс самостійно, з друзями або зі своєю сім'єю. Курорт пропонує безліч заходів. Окрім катання на лижах та сноубордах, ви можете піти на снігоступах зі своєю сім'єю або відвідати найвищу льодовий маршрут у Європі, або, можливо, вам сподобається ознайомитись з Ice-Karting зі своїми друзями. Також є багато музичних концертів, вечірок і навіть кінотеатрів.

Не пропустіть свій шанс поспілкуватися на кращому гірськолижному курорті Європи - Валь Торанс, ознайомитися з найкращими пропозиціями до найближчих аеропортів.


Сент-Антон, Австрія

Кращі гірськолижні курорти Санкт-Антона
Сент-Антон, Австрія © Alpineworld

Одного разу він був господарем світового чемпіонату з лижного спорту, і тепер цей чудовий гірськолижний курорт славиться своєю неповторною атмосферою. Сент-Антон це невелике місто, яке приваблює туристів з усього світу. Професійні та середні львівські ентузіасти цінують гостинність місцевих жителів та чудові засніжені види. Влітку також служить рекреаційним курортом! Він має всілякі послуги для вашого ідеального відпочинку.

Додайте Сент-Антон до свого списку відро та відвідайте його на наступний відпустку. І не забувайте, що TravelPapa має найкращі авіаквитки до Австрії.


Церматт, Швейцарія

Кращі гірськолижні курорти Церматт
Церматт, Швейцарія © Андрій Омельянчук

Швейцарія має один з найдовших сезонів катання на лижах у світі. Це означає, що ви можете відвідати Церматт ще в липні та мати можливість користуватися всіма сніжними заняттями. Цей гірськолижний курорт славиться традиційною альпійською атмосферою та чудовими схилами. Церматт - це автономна зона, що робить це місто дуже затишним. Якщо ви шукали ідеальний швейцарський відпочинок, вам слід відвідати цей чарівний гірськолижний курорт. Крім того, катання на лижах та сноубордах дуже популярні серед туристів. Більше 400 кілометрів пішохідних доріжок приваблюють тисячі туристів щороку.

Якщо ви хочете відвідати Церматт в цьому сезоні, не пропустіть наші найкращі пропозиції авіакомпанії .


Кортіна д'Ампеццо, Італія

Кращі лижні курорти Кортіна dAmprez.jpg
Кортіна д'Ампеццо, Італія © Expedia

Це обов'язковий візит для всіх зимових активних відпочиваючих. Цей гірськолижний курорт став настільки популярним після Зимової Олімпіади 1956 року Що цікавіше те, що це місто знаходиться всього за дві години від Венеції. Це означає, що ви можете відвідати його на своєму шляху до гірськолижного курорту. Ці місця настільки красиві, що вони були представлені в декількох голлівудських фільмах.

Переконайтеся, що Cortina d'Amprezzo є вашим наступним місцем відпочинку. А якщо ви шукаєте дешеві авіаквитки до Італії, то ми вас закрили !


Це наші найкращі вибори для найкращих гірськолижних курортів Європи . Яку з них хотіли б відвідати?
This text was translated with Google translate, read the original text here


Author: Pavel Malisev

Source: TravelPapa.com


More News:


My Trip

My Password Reset

To reset your password, please enter your email address below. An email containing further instructions will be immediately sent to the email address associated with your account.

To top